מניית נדל"ן שזוכה להמלצת תשואת יתר עם אפסייד של 17%

ירושלים ברוקראז' פרסמו היום המלצה למניית נדל"ן של חברה הפעילה בגרמניה
|
סיקור חיובי

בראק אן וי -3.95% בראק אן וי 32,580 -3.95% בראק אן וי בסיס:33,920 פתיחה:32,580 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: פרסמה הבוקר את דוחותיה לרבעון השני. האנליסט ישי ששון מירושלים ברוקראז' התייחס לדוחות ואמר: "הדוחות הינם טובים ומשקפים עלייה בפרמטרים התפעוליים בצד התקדמות נאה בתחום הייזום. הדוחות הטובים אינם כוללים את ההכנסות שיתקבלו משתי עסקאות שבוצעו לאחרונה, אשר יניבו גידול של כ-1.4 מיליון אירו בשנה ואשר מוסיפות לשווי החברה כ-4%. נכון להיום החברה נסחרת בתשואת FFO של כ- 9% על שווי הפעילות המניבה".

ששון מסביר כי בראק היא חברה בעלת אסטרטגיה ארוכת טווח, "דבר המוצא ביטוי לא רק בפעילות המניבה, אלא גם בפעילות הייזום. בתחום זה ביצעה החברה בחודשים האחרונים מהלכים לשינוי ייעוד קרקע בשני פרויקטים בעיר דיסלדורף, אשר יאפשרו בנייה של עוד כ- 750 יח"ד".
 
במהלך הרבעון החברה התקשרה עם דייר ממשלתי בהסכם לשכירת נכס ל 10 שנים. בעקבות ההשבחה בנכס, יעלה שכ"ד ב-235 אלף אירו בשנה. "להערכתנו, השפעה של עסקה זו טרם מצאה ביטוי בשל גרייס שניתן ומשכך נוכל לראות את השפעתה החל מהרבעונים הקרובים".

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

בסוף הרבעון הושלמה עסקה לרכישת 430 יח"ד בצפון גרמניה בשטח כולל של 29 אלף מ"ר. התמורה ששולמה בעסקה הסתכמה לכ-24.5 מיליון אירו, 17.6 מיליון אירו מתוכם מומנו בהלוואה. "להערכתנו ה-FFO שינבע מהעסקה יעמוד על כ-1.1 מיליון אירו. ששון מסביר כי האפסייד העתידי עשוי להיות גבוה עוד יותר נוכח שיפוצים המושקעים במושכר המאפשרים גידול מהותי בשכ"ד. "מתחשיב שערכנו עולה כי העסקה משקפת תשואה להון בשיעור של כ-16% , שהינה תשואה גבוהה בשים לב לתחום הפעילות הסולידי (מגורים).

בשורה התחתונה, אומרים בירושלים ברוקראז': "בראק הינה חברה מצוינת עם אסטרטגיה ניהולית ארוכת טווח, ועם תוצאות תפעוליות נאות אשר לא כולן מצאו ביטוין בדוחות הכספיים האחרונים. אנו נותרים בהמלצת תשואת יתר ובמחיר יעד של 285 שקל למניה המשקף פער של 16.8% ביחס למחיר המניה הנוכחי".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות