התקדמות בפורטפוליו: הדסית ביו מדווחת על רווח הון של 7 מיליון שקל

רווח ההון נוצר כתוצאה מכניסת משקיעים להשקעות בחברת הפורטפוליו ביומרקר ומיזוג טרומבוטק לתוך די-פארם
|
ביומד
הדסית-ביו החזקות, חברת החזקות בתחום מדעי החיים המבוססת על קניין רוחני של בית חולים הדסה, מפרסמת את הדוחות לרבעון שלישי של 2012 ומדווחת על רווח הון של כ-7 מיליון שקלים. בשורה התחתונה, הקבוצה הציגה הפסד של 8 מילון שקל בדוחות הרבעון השלישי לעומת הפסד של 22 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

הדסית-ביו ציינה ברבעון השלישי כמה הישגים: החברה גייסה בהנפקת זכויות 5.1 מיליון שקלים בהנפקת זכויות ובשיעור השתתפות של 99.14%. ביו-טיים האמריקאית השקיעה בסלקיור, חברת הפורטפוליו, למעלה מ - 13 מיליון שקלים ולפי שווי של כ - 60 מיליון שקלים. הדסית-ביו השלימה העמדת הלוואות המירות בסך 2 מיליון שקלים לפרוטאב ואנלייבקס. חברת הפורטפוליו אנלייבקס השלימה בהצלחה ניסוי קליני ופרסמה תוצאות המראות יעילות ובטיחות הטיפול בקרב מושתלי מח עצם.

אופיר שחף, מנכ"ל הדסית-ביו: "הרבעון השלישי היה עמוס פעילות אסטרטגית מציפת ערך בהדסית ביו כמו גם השנה כולה. ברבעון זה במיוחד, באו לידי ביטוי מהלכים אלו גם בתוצאות שלנו ואנו מציגים רווח הון של 7 מ' שקלים. גייסנו כסף להמשך הפעילות וזכינו להענות מרשימה מציבור המוסדיים, הצפנו ערך משמעותי בשווי של חברות הפורטפוליו גם על ידי הכנסת משקיעים אסטרטגיים וגם על ידי גיוסי הון והצלחות בניסויים אני מצפה כי מגמה זו תמשך הלאה ואנחנו נמשיך לקרב את החברות שלנו לקראת אקזיטים ".

ליאת חדד, סמנכ"ל כספים : "הקבוצה מציגה הפסד של 8 מ' שקלים בדוחות ספטמבר 2012 לעומת הפסד של 22 מ' שקלים בתקופה המקבילה אשתקד, הקיטון בהפסדים נובע מרווחי הון שהכירה הקבוצה כתוצאה מכניסת משקיעים בחברות הפורטופוליו ואנו מאמינים כי מגמה זו תימשך גם ברבעון הרביעי של שנת 2012 בפרט לאור עסקת ההשקעה שנחתמה בין סלקיור לביוטיים בשווי של 60 מ' שקלים לסלקיור, לפני הכסף."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות