אבי שטרנשוס מונה כמנכ"ל חברת דירוג האשראי מידרוג מקבוצת Moody's

יחליף את ערן היימר, אשר יעבור לנהל את פעילות ההשקעות בישראל של קבוצת טדי שגיא; בתפקידו האחרון שימש שטרנשוס כחבר הנהלה וראש המערך הפיננסי בבנק הבינלאומי
|
אבי שטרנשוס, צילום: יח"צ
דירקטוריון חברת דירוג האשראי מידרוג מקבוצת Moody's העולמית, מודיע על מינויו של אבי שטרנשוס לתפקיד מנכ"ל החברה במקומו של ערן היימר, אשר כיהן כמנכ"ל החברה במשך 6.5 שנים ויעבור לנהל את פעילות ההשקעות בישראל של קבוצת טדי שגיא.
שטרנשוס (52), הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ובעל רקע עשיר בשוק ההון. הוא כיהן במהלך השנים בשורת תפקידים בכירים, כאשר בתפקידו האחרון שימש כחבר הנהלה וראש המערך הפיננסי בבנק הבינלאומי והיה אמון על ניהול כלל הנכסים וההתחייבויות של הבנק, זאת לצד ניהול הנוסטרו ותיקי ההשקעות של הבנק בארץ ובחו"ל.
 
שטרנשוס כיהן בעבר כמנכ"ל יובנק עד שמוזג באופן מלא לתוך הבנק הבינלאומי ולפני כן שימש כחבר הנהלה וראש החטיבה הפיננסית בבנק הבינלאומי. את ניסיונו בשוק ההון צבר שטרנשוס עוד קודם בעת שהיה בתפקיד מנהל תחום השקעות ביטוח וגמל בחברת מנורה מבטחים וכיו"ר חברת קרנות הנאמנות של הקבוצה. במסגרת התפקידים היה אמון על ניהול השקעות בארץ ובחו"ל בהיקף נכסים של עשרות מיליארדי שקלים.
 
בחברת הדירוג מציינים כי הבחירה בשטרנשוס, מהווה צעד מהותי ביישום האסטרטגיה של החברה למינוי דמות בכירה בעלת ניסיון עשיר בשוק ההון, זאת במטרה להמשיך ולהרחיב את פעילות החברה באופן משמעותי.
 
יו"ר דירקטוריון מידרוג, דוד מילגרום: "שטרנשוס מביא עימו 25 שנות ניסיון בשוק ההון ואין ספק כי הניסיון הרב לצד יכולותיו הגבוהות של אבי, יסייעו לחברה לעמוד ביעדיה ולהמשיך להוביל בענף דירוגי האשראי".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות