פריגו נראית "זולה" אך האם באמת מדובר בהזדמנות קנייה?

אחרי תקופה ארוכה של דשדוש, המניה עולה כעת מעל לרדאר ומציגה פוטנציאל עליות משמעותי. גורביץ' מסמן נקודת כניסה
|
מורי קסלר, מנכ"ל פריגו, צילום: יח"צ
הדבר האחרון שאני יכול לומר על עצמי הוא שאני חסיד של מניות שאינן נמצאות במגמת עלייה. אני חושב שזו יכולה להיות תסבוכת רצינית עבור המשקיע הקטן לקנות מניות מסוג זה. הסיכון גבוה והסיכוי לא ברור. אבל מניות שנחבטו וחוות תהליך של דשדוש ארוך מקבלות התייחסות שונה.  פריגו -1.61% פריגו 18,350 -1.61% פריגו בסיס:18,650 פתיחה:18,350 גבוה:18,520 נמוך:18,140 תמורה:10,158,616 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: עולה כעת מעל לרדאר, וכל זאת למה?
בטווח הארוך
מדובר במניה שנמצאת במגמת ירידה מכל כיוון שלא נסתכל:
  1. נקודות השיא והשפל מסודרות במבנה יורד.
  2. המחזורים אנמיים למדי ובטח שאינם משדרים לחץ חיובי.
  3. הממוצעים הנעים שליליים עד כמה שניתן.
  4. ורמות התמיכה שנפרצו מטה הפכו עד מהרה לשמש כרמות התנגדות. 
המשמעות היא ששתי הקבוצות הדומיננטיות אוחזות בדעה זהה לגבי הכיוון. וזו התחלה גרועה למי שחשב לקנות את המניה רק כי היא "נראית זולה".


בטווח הקצר
מניות שחטפו באבי אביהן לא יכולת לייצר מגמת עלייה ללא תקופת שיקום. כמו לוחם זירה שחטף ללסת זכוכית. 

בגרף השבועי עוד אפשר לראות את פער המחירים היורד שחונק בחודשים האחרונים כל ניסיון עליות. זו רמת התנגדות ברוטאלית למדי שכדאי לשים אליה לב. 

אז היכן ה"אבל"? פריגו מדשדשת תקופה ארוכה למדי. התמיכה במחיר של 145.40 שקל למניה ומי שלא יכול להתאפק שינסה לתזמן סביב מחיר זה. למעלה אפשר לראות את רמת 193 שקל למניה וזו רמת ההתנגדות המשמעותית ששבירה שלה תגרום גם לסגירתו הסופית של הפער.אז מה בסוף?
מניה מעניינת עם פוטנציאל עליות משמעותי. ההחלטה העקרונית היא לקנות. אבל כעת יש לחכות למחיר בו הסיכון יהיה ברור והסיכוי גבוה ממנו משמעותית.


הערה : כל הזכויות שמורות. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר אלא באישור מפורש בכתב מן המחבר.
אין בסקירה זו משום המלצה לקנות או למכור את השוק או מניות ספציפיות. סקירה זו מוגשת כאינפורמציה טכנית נוספת העושה זאת פועל על סמך שיקול דעתו בלבד.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות