שותפות דלק הגישה הצעה לרכישת זכויות חיפוש בקפריסין

דלק ואבנר חברו יחד עם Limited Oil Capricorn כמפעילת הקידוח למכרז חיפוש גז נפט במים הדרומיים של קפריסין
 |  (3)
אסדה, צילום: אלבטרוס
שותפות חיפושי הנפט מקבוצת דלק ממשיכות באסטרטגיית החיפוש מעבר לים. החברות {אבנר יהש} ו דלק קידוחים יהש +2.62% דלק קידוחים 1,057 +2.62% דלק קידוחים יהש בסיס:1,030 פתיחה:1,019 גבוה:1,065 נמוך:1,015 תמורה:8,747,078 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: דיווחו הבוקר (א') לבורסה בתל אביב על השתתפותן במכרז נוסף למתן רישיונות חיפוש במים הכלכליים של קפריסין. ההצעה הוגשה במסגרת קונסורציום הכולל את דלק ואת Limited Oil Capricorn, שהוגדרה מפעילה בקונסורציום.
חברת Limited Oil Capricorn היא חברת הבת של Cairn PLC Energy ,חברת נפט וגז ציבורית שבסיסה בסקוטלנד, הרשומה למסחר בבורסה בלונדון (סימול: CNE.L) העוסקת בחיפוש, פיתוח והפקה של נפט וגז טבעי ומשמשת כמפעילה בנכסי נפט וגז במים עמוקים במקומות שונים בעולם. תוצאות המכרז צפויות להתפרסם במהלך החצי הראשון של 2017. אחוזי האחזקה בקונסרציום: Capricorn עם 50%, דלק ואבנר עם 25% כל אחת.
נזכיר כי השותפויות השתתפו בשני המכרזים הקפריסאים הקודמים, ושבמסגרת הראשון שבהם זכו, יחד עם נובל אנרג'י, בבלוק 12 (שבשטחו לימים היא גילתה את מאגר אפרודיטה).
במכרז האקספלורציה השלישי שמקיימת ממשלת קפריסין, היא קוראת לחברות ומיזמים להגיש הצעות על אחד מתוך שלושה רישיונות אקספלורציה לחופיה הדרומיים, שמספרם 6, 8 ו-10:
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  על מה ציבור המשקיעים מלין??? בואו לאספות של החברה
  הכי ותיק38 24/07/2016 18:37
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יחודם של המשקעים במניות בארץ הוא הבכי אבל לצערי הרב ומ נסיון של עשרות שנים **רוב רובם של המשקיעים לא מגיע לאספות ולכן בעל השליטה מנצל בדין ו באושר רב את העצלנות של המשקיעים וחוגג זה לא ישתנה זו מנטלית של עם לכן גם במקרא הזה סבא תשובה זולל עם שתי כפיות מ זהב
  סגור
 • 1.
  התנועה לאיכות השלטון
  פראייר לא מתים 24/07/2016 15:15
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ‏2‏ שעות · (שתפו!) רק מאבק אזרחי נחוש יעצור עוד השתוללות של יצחק תשובה עם כספי הציבור! דרשו את זה מהחברות שמנהלות את כספי החסכונות שלכם: http://bit.ly/2a4BeHY • ביום שלישי הקרוב דלק קבוצה - בשליטתו של יצחק תשובה – מתכוונת לבקש הלוואה בהיקף של 400 מיליון ₪ (!!!) מכספי החיסכון של הציבור, דרך הנפקת אג"ח. הסיפור הזה מוכר לכם? כי לנו הוא מוכר. מי ששכח את קבוצת דלק נדל"ן -גם היא בבעלות תשובה - בעקבות התנהלות כושלת עם חסכונות וכספי ציבור, נאלצה לעשות תספורת למחזיקי האג"ח ולא עמדה בהתחייבות לציבור החוסכים. אסור לתת לזה יד - חייבים לעצור את ההשתוללות עם חסכונות הציבור! • כדי לסבר את האוזן, דלק קבוצה דורגה ע"י המשרד להגנת הסביבה במקום השני של החברות שעלולות לפגוע בסביבה. דלק קבוצה קיבלה גם את הציונים הגרועים ביותר במדד האחריות החברתית בדירוג EIRIS. אותה קבוצה פעלה בשנים האחרונות לבסס את מעמדה המונופוליסטי בשוק אספקת הגז הטבעי והעמידה את ממשלת ישראל בפני אילוצים, בניגוד לאינטרס הציבורי! • אז אם לדעתכם צריך לתת ליצחק תשובה לשים את הידיים על כספי החיסכון של הציבור אחר
  סגור
 • לעצור אותו
  מוקדון 01/08/2016 16:58
  הגב לתגובה זו
  0 0
  הכי גרועים זה הרגולטורים שהג'וב הבא שלהם זה אצלו.מי שלקח כספי ציבור ולא החזיר צריך לאסור עליו לגייס שוב עד שיחזיר עד הפרוטה האחרונה.אבל ביננו מי יתמוך בצדק הצרוף הזה.יש לנו מדינה מושחתת.
  סגור