נייר חדרה רוכשת את משווקת הציוד המשרדי, חברת גליל און

רכישת החברה שמחזור המכירות השנתי שלה עומד על כ-80 מיליון שקלים, תבוצע באמצעות מיזוג עם חברת הבת גרפיטי
 |  (1)
ישי דוידי, צילום: יונתן בלום
נייר חדרה 0% נייר חדרה 21,620 0% נייר חדרה בסיס:21,620 פתיחה:0 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: שבשליטת קרן פימי (58.9%) דיווחה הבוקר (ב') על רכישת פעילות חברת גליל-און על ידי חברת הבת גרפיטי. תנאי הרכישה לא דווחו, אולם צויין כי מחזור ההכנסות המצרפי השנתי של שתי החברות, גרפיטי וגליל-און מסתכם בכרבע מיליארד שקל.
בנייר חדרה מעריכים כי הרכישה תגדיל את הכנסות גרפיטי, תגוון ותעשיר את בסיס הלקוחות שלה ותאפשר מיצוי סינרגיה תפעולית לטובת שיפור הרווחיות וכושר התחרות. עוד צופים בחברה כי השלמת הרכישה תאפשר לגרפיטי לגוון את מנועי הצמיחה שלה גם לאפיקים שאינם אורגניים והיא משתלבת במדיניות התרחבות נייר חדרה לתחומים בעלי פוטנציאל לסינרגיה תפעולית.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
גליל-און, שהחלה את פעילותה לפני כ-40 שנה, היא חברה פרטית בבעלותו המלאה של עמוס בר-און. על פי ההסכם, גרפיטי תרכוש את מלוא הפעילות של חברת גליל-און, המתמחה, בין היתר, בשיווק צרכי משרד וייצור גלילי נייר למיכון משרדי, עם מחזור מכירות שנתי של כ-80 מיליון שקלים. חלק מהתמורה ישולם עם השלמת העסקה ובנוסף, קבועה בהסכם זכאות לתשלום מותנה נוסף שגובהו יקבע בהתאם לתוצאות העתידיות של גרפיטי, בחמש השנים הקרובות. הרכישה כפופה לאישור הממונה על התחרות.
גרפיטי משווקת צרכי משרד, בעיקר למגזר העסקי והשוק המוסדי ומפיצה, באופן בלעדי בישראל, מותגים בינלאומיים מובילים בתחום הציוד המשרדי.    
 
מנכ"ל נייר חדרה, גדי קוניא: "רכישת גליל-און מהווה נדבך נוסף בתהליך הצמיחה של נייר חדרה ומדגישה את מחויבותנו להגדלת כל אחד ממגזרי הפעילות תוך מיצוי הסינרגיות ושיפור הרווחיות.  לאחר השלמת העסקה והנעת תהליכי המיזוג, כושר התחרות של גרפיטי ויכולתה לשרת ביעילות את לקוחותיה, צפויים להתחזק".
 
עמוס בר-און, בעל המניות בגליל-און: "לאחר 40 שנות פעילות בתחום התעשייה ופיתוח תחומי השיווק של חברת גליל-און אני גאה על החיבור לנייר חדרה ולגרפיטי. שתי החברות יחד ייצרו מערכת משוכללת, שתהיה מותאמת לתקופה הנוכחית הדורשת פיתוח מואץ של תהליכי ייצור, שיווק ולוגיסטיקה. אני מאמין כי רמת הידע של עובדי שתי החברות ויכולת ההנהלה תשיא ערך לעובדי החברה, ללקוחותיה ולכל בעלי העניין בשתי החברות".
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  עיתוי וזמן מצויין לרכישת מניית נייר חדרה !!! (ל"ת)
  זכרוני 01/04/2019 09:46
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור