פסגות: "התל בונדים ישנו פניהם"; צפו ברשימת ההיצעים הביקושים

ב-1 באפריל יעודכנו מדדי האג"ח. בפסגות תעודות סל הוציאו סקירה למשקיעים בה הם מעריכים מי יכנס ויצא מהרשימה
|
עידכון מדדי האג"ח
עדכון הרכבים ומשקולות של איגרות החוב בכל מדדי התל בונד יעשה בתאריך ה-1 לאפריל כאשר ה-15 למארס הוא היום הקובע. מסקירה שהגיע לידי Bizportal עולה, כי בפסגות צופיים מספר שינויים משמעותיים בעדכון המדדים הקרוב בו יכנסו סדרות חדשות בעקבות עזיבה של סדרות שחוו פדיון חלקי."האנומליה שהתרגלנו אליה בחודשים האחרונים, במסגרתה התל בונד 20 והתל בונד 40 נסחרים בתשואה לפדיון כמעט זהה, קרובה לסיומה", כתב בסקירה אלון קרטובר, מדדים בפסגות תעודות סל.

"יציאתן של 2 סדרות מקבוצת אידיבי הנסחרות בתשואות של 6% ו 12% , ומנגד כניסתן הצפויה של סדרות בנקים - בתשואה נמוכה, נותנים את אותותיהם על התל בונד 20 ומקטינים אתהתשואה והמרווח באופן דרמטי, על אף שהמח"מ גדל. שיעורן של סדרות הבנקים מהמדד גדל מ 44% היום, לכ 58% בהרכב החדש", כותב קרטובר.

בתל בונד 40 התמונה הפוכה: התשואה של איגרות החוב הנמנים על המדד תעלה בממוצע. סדרות של מליסרון, אינטרנט זהב, בז"ן, כלל תעשיות ודרבן יכנסו ומנגד יצאו סדרות בתשואה נמוכה. נציין עוד כי חלקם של הבנקים יורד מ 45% לכ 35%.כפי שקורה בכל עידכון מדדים חברות תעודות הסל והקרנות העוקבות אחר המדדים צפויות להזרים ביקושים והיצעים משמעותיים על מנת להתאים את ההתכסות להרכב המדדים החדש. המשקיעים המתוכחמים דואגים לנצל את פעולות אלו של תעודות הסל ומצטיידים בפוזיציה מראש.

ההיצעים והביקושים המוערכים לפי שעה בפסגות הן כלהלן:

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות