מיטב-דש מתחילים לסקר את אשטרום קבוצה בהמלצת 'קניה' - עם אפסייד ענק

|
ממליצים לאסוף

במחלקת המחקר של מיטב דש ברוקראז' החלו היום לסקר את אשטרום קבוצה +0.11% אשטרום קבוצה 5,400 +0.11% אשטרום קבוצה בסיס:5,394 פתיחה:5,394 גבוה:5,551 נמוך:5,315 תמורה:9,363,056 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: בהמלצה קניה ובמחיר יעד של 12.5 שקלים, המשקף אפסייד של 45%. מרבית פעילותה של אשטרום הינה בתחומי הקבלנות בניה ותשתיות בישראל וכמו כן בתחום היזמות לנדל"ן למגורים בישראל. הקבוצה פתחה את היום בשווי של כ-710 מיליון שקלים.

האנליסט רז מוזר כותב כי "דווקא בתקופה של שיא בצבר ההזמנות, סובלת החברה מתוצאות חלשות יחסית כתוצאה משחיקה ברווחיות הפעילות הקבלנית בישראל. אנו מאמינים שמדובר במצב זמני וכי החברה תציג שיפור הולך וגובר בתוצאותיה בעתיד. אנו ערים לספקנות שמציג שוק ההון כלפי החברה ולכן במקרים שבהם היו לנו ספקות לגבי השווי בספרים, נקטנו מקדמי שמרנות לגבי שווי זה. מבחינתנו חובת ההוכחה היא על החברה, כאשר מימוש האסטרטגיה והחזון של מנהלי החברה יביא להצפת ערך משמעותית. עד אז אנו נוקטים בהערכת שווי שמרנית יחסית כאמור, ועדיין מגיעים לשווי ראוי המצדיק קניה של המניה."

נזכיר כי אשטרום קבוצה הונפקה בת"א במאי האחרון לאחר שמכרה לציבור 21.5% ממניותיה כאשר מחיר המניה נקבע על 15.7 שקלים. כבר ביום הראשון למסחר צללה המניה בכ-10% (אחרי החולשה במכרז המוסדי) ומאז המשיכה לצלול (איבדה 45% מאז מחיר ההנפקה). לכתבה על הנפילה במניה ביום המסחר הראשון - לחץ כאן

גרף מניית אשטרום קבוצה מאז ההנפקה

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות