מדד בורסהגרף יגיד לך מה לעשות

|
מדד בורסהגרף יגיד לך מה לעשות

לא אחת קורה שאתה בוהה בגרף ומנסה להבין מה נכון לעשות והאפשרויות רבות ומגוונות, טווחי הזמן רבים וההחלטה קשה. לונג או שורט, ארוך או קצר? לך תדע. הבדיקות גוזלות פרק זמן ארוך והסבלנות שלך פוקעת. בסופו של דבר. אתה לוקח החלטה מהמותן. פשוט שולף אותה בניסיון נואש לפגוע ומגלה שהיה מדובר בהימור טהור.

אפשר לשנות את זה ודי בקלות. מד בורסהגרף לעוצמת המגמה יגיד לך בדיוק מה עליך לעשות ובאיזה מימד זמן. המדד נבנה מתוך מחשבה מעמיקה לסייע לציבור הסוחרים בכלל וללקוחות בורסהגרף בפרט בהבנת הפעולה הרצויה.
ייחודו ואיכותו של המדד היא בהתאמתו לכל ממד זמן והוא יכול לשמש סוחרים לטווחים ארוכים, בינוניים, וקצרים כאחד כולל סוחרי יום.

אופן השימוש

כדי להפוך את המדד להשוואתי, בנינו אותו על סקאלה סגורה בין 0% - 100% כאשר כל מספר בטווח זה משקף את עוצמתה של המגמה. 100% משמעותו מגמת עלייה מושלמת או מגמת ירידה מושלמת, תלוי בצבע המופיע במשבצת.

ערכים מעל 75% הופכים את המגמה למובהקת (תלוי בצבע, ירוק - עלייה, אדום - ירידה) ומשמעותם שבנכס הזה אפשר לסחור בצורה קלה ורווחית. במגמות שרמתן מעל 75% סביר להניח שכל תנועה כנגד המגמה תהווה תיקון טכני ובסופו של דבר תוכל ליהנות ממהלך נוסף בכיוון המגמה.

ככל שיותר מגמות בכל מימדי הזמן יצביעו לאותו הכיוון, כך יהיו סיכוייך להרוויח גבוהים יותר, ההחלטות תהיינה טובות יותר וניהול הפוזיציה יהיה קל יותר.

הערה: עם זאת, המדד לא נוצר כדי לספק איתותי קנייה ומכירה. עשה בו שימוש באופן הבא:

מרגע התבססות המגמה, עלייה או ירידה, המתן לתיקון טכני כדי לאתר את נקודת העיתוי הנכונה.

דוגמה

הבה נשים לב לדולר שקל אותו ניתחתי היום. ניקח מספר צעדים אחורה עד לנקודת השיא שנרשמה ב-27 לנובמבר 2008, שם, כפי שאפשר לראות, רשם מדד בורסהגרף קריאה של 100% ולמעשה בישר שמדובר במגמת עלייה מושלמת. מכאן אפשר לראות שהירידה שבאה לאחר מכן לא הייתה אלא תיקון טכני ובסיומו דהר הדולר לשיא גבוה יותר. הרווח כולו שלך.

באופן הזה, תוכל לעשות שימוש מושכל במדד כדי לשפר את תהליך קבלת ההחלטות.תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות