זה הזמן לחסוך בעמלות הבנקים

לא פעם בוחר ציבור המשקיעים להשקיע כספו בתיקים המנוהלים על ידי הבנקים, מבלי לקחת בחשבון את העמלות הגבוהות שכרוכות בכך
 | 
לסחור באופן עצמאי
רבים אינם מודעים לחלופות, אשר מספקות עמלות נמוכות ומגוון יתרונות נוספים.
מכתבתו של אלי שמעוני בממון לפני מספר ימים, עולה הטענה כי "הבנקים כהרגלם, יודעים לעשות את הכסף על חשבון הלקוחות הקטנים... ורוב הציבור לא באמת מצוי בדקויות בין עמלות ני"ע, וממשיך בטיפשותו לשלם מאות או אלפי שקלים לבנקים" (ממון, 17.1.12). שמעוני אינו הראשון שמסב את תשומת הלב לנקודה זו וקורא למשקיעים לחפש אלטרנטיבות. לאחרונה אנו עדים לצמיחתו של ענף המסחר העצמאי, במסגרתו עוברים המשקיעים לנהל את כספם באופן עצמאי ונהנים ממגוון יתרונות שהבנקים ובתי ההשקעות אינם יכולים לספק.

אפיק השקעות זה מהווה אלטרנטיבה מעניינת ואטרקטיבית להשקעה באמצעות החשבונות המנוהלים, מאחר והוא מציע עמלות נמוכות באופן משמעותי, מספק למשקיע מערכות מתקדמות ומשוכללות, הכוללות כלי מסחר מקצועיים ופקודות מתקדמות, ומאפשר למשקיע ליהנות מפוטנציאל רווח גבוה יותר ממרבית התשואות שיובטחו לו על ידי קרנות ותעודות סל כאלו ואחרות. יתרה מזאת, לאור חוסר הוודאות ששרר בשווקים בשנה האחרונה, הוא הפך לאטרקטיבי במיוחד, מאחר והוא מספק הזדמנויות לרווח גם במצבים של חוסר וודאות וירידות בשווקים.

כיום ישנן לא מעט חברות אשר מספקות מסחר עצמאי, אך אחת הבולטות הינה חברת ATRADE, מקבוצת AVA הבינלאומית, אשר מאפשרת ללקוחותיה לפעול באמצעות מערכות מסחר מתקדמות ומקצועיות, המותאמות לנסיונו של הסוחר העצמאי, ומספקת מגוון עשיר ורחב של מוצרי השקעה בתחום המדדים, סחורות, מט"ח ומניות. בנוסף, הם מעמידים לרשות לקוחותיהם את מערך הלימודים - ATRADE SCHOOL, אשר זה מספק כלים ושירותים שונים שנועדו לסייע למשקיע לסחור בתבונה ולהקל עליו בצעדיו הראשונים בעולם המסחר.

לפיכך, נצל כעת את ההזדמנות והצטרף ל- ATRADE, נהל באופן עצמאי את השקעותיך, חסוך בעמלות ותיהנה ממגוון הזדמנויות השקעה ומכל הכלים שיסייעו לך להצליח בכך.

לפרטים נוספים מלא פרטיך או חייג 1-700-70-70-27


תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות