רוכשת חברה סקנדינבית לטיפול במים, "שוק שמתפתח במהירות"

חטיבה של 'כיל מוצרי תכלית' שלה ניסיון בטיהור וטיפול במים תעשייתיים רוכשת חברה מרכזית בתחום. "תמצב את כיל כמובילה בתעשיית טיהור המים של צפון אירופה"
 | 
כיל מתרחבת באירופה
חברה נכדה של כיל -1.27% כיל 1,793 -1.27% כיל בסיס:1,816 פתיחה:1,809 גבוה:1,832 נמוך:1,784 תמורה:35,547,398 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: העוסקת בטיפול במים הודיעה היום על רכישה של חברה מרכזית בענף זה בסקנדינביה. לא הרבה מהמשקיעים בחברה יודעים אך לכיל פעילות גם בתחומים אחרים מלבד הפקת ברום ואשלג והחברה פועלת בשלושה מגזרים: דשנים, מוצרים תעשייתים ומוצרי תכלית.

BKG Water Solutions, היא חטיבה שמרכזת את תחום הטיפול במים עבור 'כיל מוצרי תכלית'. החברה מספקת פתרונות, כימיקלים ושירותים לכל הסוגים של טיהור מים ובעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום. החטיבה תרכוש את חברת TIAMI VATTENKEMI, חברה שבדית שמספקת פתרונות תעשייתיים לטיפול במים.

בחברה הדגישו שהעובדים, המוצרים והידע של TIAMI ישולבו בחטיבה הישראלית ולמעשה ישלימו את היצע הפתרונות הקיימים של החברה ויחזקו את הפעילות במדינות בצפון אירופה.

צ'רלס ווידהאס, מנכ"ל מגזר כיל מוצרי תכלית, אמר "רכישת TIAMI על ידיBKG Water Solutions תואמת את ההתמקדות האסטרטגית שלנו להרחבת היצע פתרונות המים והשירותים החדשניים של כיל למגזר הטיהור התעשייתי של מים, שוק המתפתח במהירות בשנים האחרונות וצובר תנופה רבה. רכישת TIAMI תמצב את כיל כמובילה בתעשיית טיהור המים של צפון אירופה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה