לזנק בביטחון: כשחברת פיננסים פוגשת את השקעות ההמונים

Max מבית לאומי קארד חוברת לפלטפורמת השקעות ההמונים פיפלביז

פיפלביז- max, צילום: פיפלביז
האתגרים העומדים בפני יזמים בתחילת דרכם הם משמעותיים, ולא כולם נוגעים לפיננסים: הצורך בקשרים לאורך ולרוחב התעשייה, הידע כיצד לשווק נכון את המיזם ולפעמים אפילו מציאת המקום הנכון לפעול ממנו – כל אלה דורשים מענה הולם, ובקצב המתאים לחברת הזנק.
PowerCrowd, שיתוף פעולה חדש של max מבית לאומי קארד ופלטפורמת השקעות ההמונים פיפלביז, נוצר כדי לספק מעטפת של תמיכה ושירותים למיזמים צעירים ומבטיחים, עם מטרה ברורה: להפוך רעיונות טכנולוגיים פורצי דרך לעסקים ברי קיימא.
 

גישת החממה ליזמות טכנולוגית

במסגרת PowerCrowd, max מבית לאומי קארד ופיפלביז יעניקו ליזמים שיתקבלו לתוכנית מעטפת שלמה של שירותים תוך מינוף כוחן היחסי של שתי החברות בליווי חברות הזנק בגיוסי הון ובצמיחה עסקית, עם דגש על יצירת מפת קשרים חיונית לחברת הזנק בצעדיה הראשונים.
היזמים שיתקבלו לתוכנית יקבלו ליווי בתהליך גיוס הון בשני סבבים. סבב ראשון כחלק מתהליך הקבלה לתוכנית של  100,000 דולר וסבב שני שלב seed בסיום התוכנית של 500,000 - 1,000,000 דולר נוספים. בנוסף, מומחים ויועצים אסטרטגיים יסייעו ליזמים במנטורינג ליצירת תוכנית מקצועית ושיווקית למיזם שלהם.
לצד לאומי קארד ופיפלביז, ילוו את התוכנית בשותפות אסטרטגית העיתון דה מרקר, אלטשולר שחם, משרד עו"ד ברנע, קבוצת ריינהולד כהן, פירמת רואי החשבון EY ועוד.

פיפלביז: "רכז ההצעה" הראשון בישראל להשקעות המונים

 זה היה רק עניין של זמן עד שטרנד מימון ההמונים יגיע לזירת הגיוסים טכנולוגיים, ובעולם הרחב המפגש רב-הפוטנציאל הזה קורה כבר כמה שנים, כשחברות הזנק מגייסות במיליארדים דרך פלטפורמות ייעודיות למימון המונים באסיה, בארה"ב, באירופה ובמקומות נוספים.
בישראל, מצטרפת מעט מאוחרת לטרנד, הוסדרה בסוף 2017 באופן חוקי האפשרות לרכוש מניות בחברות על ידי הציבור הרחב באמצעות יצירת מנגנון ייחודי. פיפלביז, הסטרטאפ הישראלי היה הראשון שזכה מעמד "רכז הצעה" מוכר על ידי הרשות לניירות ערך, וכך נסללה הדרך להשקעות המונים מוסדרות בישראל.
עד כה 32 מיזמי הייטק גייסו בהצלחה באמצעות פיפביז, עם למעלה מ 40 מיליון שקל השקעה מצד אלפי משקיעים פעילים. שיתוף הפעולה החדש עם לאומי קארד, לטובת מיזמים בתחילת דרכם, עושה רושם של התפתחות מעניינת ומבטיחה בשוק עתיר התרחשויות כמו זירת הטכנולוגיה והיזמות בישראל. 
ההרשמה לתוכנית נמצאת בשלביה האחרונים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות