וי.בי.אל תרפיוטיקס חתמה על הסכם מסחור עבור תרופת VB-111 ביפן

תקבל מקדמה של 15 מליון דולר ויותר מ-100 מליון דולר בתשלומים נוספים התלויים באבני דרך במהלך הפיתוח והשיווק
 | 
מתרחבת במזרח
וי.בי.אל תרפיוטיקס (סימול: VBLT), חתמה על הסכם עם החברה הציבורית היפנית  NanoCarrier למיסחור ואספקה של תרופת הדגל שלה VB-111 ביפן. VBL תקבל מקדמה של 15 מליון דולר ויותר ממאה מליון דולר בתשלומים נוספים התלויים באבני דרך במהלך הפיתוח והשיווק. כמו כן, VBL תקבל תשלומי תמלוגים דו-ספרתיים ממכירות התרופה ביפן. 
פרופ' דרור חרץ, מנכ"ל חברת VBL: "השוק היפני מהווה הזדמנות שיווקית משמעותית ל-VBL וההסכם מאפשר לנו גישה לשוק חשוב זה, בזמן שאנו פועלים לקראת שיווקה האפשרי של VB-111 לטיפול בגליובלסטומה נשנית והתוויות נוספות. אנו רואים בהסכם זה חיזוק נוסף לפוטנציאל הגלום ב VB-111, ואנו מצפים לעבודה המשותפת עם ננו-קרייר על מנת להנגיש תרופה חשובה זו לחולים ולרופאים ביפן".
ד"ר איקירו נקאטומי, נשיא ומנכ"ל חברת ננו-קרייר: "אנו מחפשים כל העת טיפולים חדשים לסרטן ו- VB-111 הינה תרופה חדשנית אשר אם תאושר יכולה להיות בעלת פוטנציאל שוק משמעותי ביפן ותהווה תוספת מושלמת לפורטפוליו של חברתנו בתחום הפיתוחים לטיפול בסרטן."
כחלק מתנאי ההסכם, VBL תעניק זכויות בלעדיות לננו-קרייר לקדם ולשווק את VB-111 ביפן עבור כל ההתוויות בבני אדם. VBL תספק את התרופה, ואילו ננו-קרייר תהיה אחראית לבצע את פעילויות הקליניקה והרגולציה הדרושות לקבלת אישור ביפן ותשווק את התרופה. VBL שומרת על זכויותיה על VB-111 בשאר חלקי העולם, כאשר בנוסף להסכם זה, שתי החברות ישקלו שיתוף פעולה נוספים לפיתוחים אפשריים בתחום הסרטן.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה