שלמה החזקות רשמה גידול של 35% ברווחים ב-Q4 שהסתכמו ב-23 מיליון שקל

 | 
אסי שמלצר, צילום: יח"צ
חברת שלמה מסכמת את הרבעון הרביעי עם רווח הנקי של 23 מיליון שקל, בהשוואה ל- 17 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, גידול של כ- 35%. ההכנסות ברבעון הרביעי הסתכמו בכ-899 מיליון שקל, בהשוואה ל-921 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד.
ברבעון הרביעי של שנת 2014 עמדו הכנסות פעילות הרכב על סכום של 807 מיליון שקל, בהשוואה לעומת 842 מיליון ש"ח ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הנקי של חטיבת הרכב ברבעון הרביעי של שנת 2014 עמד על כ- 18 מיליון ש"ח בדומה לרבעון המקביל אשתקד.
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
חברת הביטוח רשמה רווח נקי בשנת 2014 של 17 מיליון ש"ח, בהשוואה לרווח נקי של מיליון בשנה שעברה. הכנסות חברת הביטוח מחיצוניים עמדו בשנת 2014 על 354 מיליון ש"ח, בהשוואה ל- 301 מיליון ש"ח בשנת 2013, עליה של כ- 17.6%. השיפור בתוצאות חטיבת הביטוח נובע, בין היתר, מהרחבת הפריסה של השירותים באמצעות סוכני הביטוח, שיפור בפעילות החיתום וטיוב לקוחות וכן מרווח הנובע מהשקעות בשוק ההון.
בנוסף, החברה דיווחה על חלוקה צפויה של דיבידנד בסך של 10 מיליון ש"ח.
לדברי אסי שמלצר, יו"ר שלמה החזקות: "אנו מסכמים שנה של שינויים בה שמרנו על האיתנות הפיננסית של קבוצת שלמה והמשכנו את דרכנו העסקית של שלמה שמלצר בגאווה גדולה. ענף הרכב ממשיך להיות העוגן המוביל של פעילות הקבוצה ופעילות הביטוח ממשיכה לצמוח בעקביות תוך שהיא תורמת השנה רווחיות משמעותית לרווח הכולל של הקבוצה".
אייל גור, מנכ"ל שלמה החזקות, הוסיף: "התחרות החריפה המתקיימת בענף הרכב, והשינויים הרגולטורים שעוברים על הענף, מחייבים שינויים מתמידים בהשאת הערך שלנו ללקוחות. מנוע הצמיחה העיקרי לשנים הקרובות צפוי להיות בפעילות נטו ליס, המציעה ליסינג תפעולי לפרטיים, שהושקה לפני כשנה ומראה צמיחה עקבית".  גור הוסיף כי החברה מחוייבת לשירות ומקצועיות ללקוחותיה כמו גם לחיזוק היותה החברה המובילה בשוק הרכב, בין היתר, באמצעות המשך פיתוח מוצרים חדשים לענף הרכב".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה