היועץ לבנק המרכזי בסין: "Q2 יהיה השפל, ברבעון הבא הצמיחה תתגבר"

כך לפי צ'ן יולו יועץ אקדמי לבנק המרכזי של סין. ההתאוששות צפויה בשל פעולות מוניטריות מרחיבות של הממשלה כדוגמת הורדת הריבית החודש
 | 
דגל סין
"כלכלת סין תגיעה ברבעון הנוכחי לנקודה הנמוכה ביותר שלה אך תרשום ריבאונד בשלושת החודשים הבאים ברקע לפעולות הממשלה לייצב את ההאטה יכנסו לפעולה", כך לפי יועץ אקדמי לבנק המרכזי אמר.

"הרבעון השני צריך להיות נקודת השפל הנמוכה ביותר" השנה, אמר צ'ן יולו בראיון בפורום בבייג'ין ב -16 ביוני. שיעור הצמיחה לשנה המלאה "אמור להיות מסוגל להחזיק מעל רמת ה-8%," אמר.

קובעי המדיניות במשק השני בגודלו בעולם תומכים בהרחבת ברקע משבר החוב של אירופה מעמיק ומגביל את הייצוא וההשקעות הזרות, המדרכה הרכוש הביקוש הביתה רטוב. בעוד מנהיגי קבוצת 20 המדינות נפגשו אתמול במקסיקו, הנשיא הו ג'ינטאו אמר כי הוא בטוח שסין תשמור על התרחבות מתמדת ותתרום להתאוששות העולמית.

נזכיר כי במסגרת הפעולות המוניטריות של הממשלה הודיעה סין בין היתר על קיצוץ הריבית הראשונה זה יותר משלוש שנים. ההודעה הגיעה במפתיע ב-7 ביוני ומטרת המהלך הייתה לדרבן הלוואות, לעודד צמיחה, זאת בתגובה להאטה. הממשלה הורידה את יחס הרזרבות של הבנקים בכדי לזרז את אישור ההשקעות בפרויקטים.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה