גליקומיינדס קיבלה היתר לבדיקה לאבחון מחלת הטרשת הנפוצה בפלורידה

במדינת פלורידה מאובחנים מדי שנה כ-5%-6% מסך חולי הטרשת הנפוצה בארה"ב. המנכ"ל אבינעם דוקלר: "האישור מהווה צעד חשוב עבור החברה ביכולתה לפעול למיצוי הצמיחה בשוק האמריקני"
 |  (1)
(יח"צ, אסף שילה, ישראל סאן)
גליקומיינדס קיבלה את אישור מדינת פלורידה למתן שירותי המעבדה הקלינית וביצוע בדיקות הדם הייחודיות שפיתחה לאיתור ואבחון חולי טרשת נפוצה לתושבי פלורידה. בכך השלימה החברה קבלת היתרים המאפשרים לשווק ב-49 מדינות בארה"ב, כך שלמעשה החברה רשאית לשווק ולמכור את בדיקותיה מול כל בתי החולים והמרכזים הרפואיים בארה"ב, להוציא אלה במדינת ניו יורק.

קבלת האישור לפעילות המעבדה של החברה גם מרשות הבריאות במדינת פלורידה תחשוף את גליקומיינדס בפני נוירולוגים ורופאים המתמחים ומטפלים בטרשת נפוצה במדינה בה חיים כ-19 מיליון איש ומאובחנים כ-5%-6% מסך חולי הטרשת הנפוצה בארה"ב. גליקומיינדס מעריכה כי לאישור השיווק שהתקבל במדינת פלורידה פוטנציאל עסקי חשוב והוא עשוי להגדיל את כמות ההזמנות לשתי הבדיקות המשווקות כיום על ידי גליקומיינדס בשוק האמריקאי.

אבינעם דוקלר, מנכ"ל גליקומיינדס, אמר "האישור שהתקבל ממדינת פלורידה מהווה צעד חשוב עבור החברה ביכולתה לפעול למיצוי הצמיחה בשוק האמריקני ולהגדלה משמעותית בכמויות הבדיקות שתבוצענה בשנים הקרובות.

"יכולתה של גליקומיינדס להציג בפני הרופאים את ההישגים הקליניים בדרך להתאמה אישית של הטיפול התרופתי לחולי טרשת נפוצה, כמו גם שיתוף הפעולה שלנו בניסוי עם הארגון האמריקאי ה-Accelerated Cure Project – ACP, הפועל ב-10 מרכזי טרשת נפוצה מובילים בארה"ב ומקדם את חקר וטיפול במחלה במימון אגודות החולים ומענקים ממשלתיים, מהווים תשתית טובה להמשך צמיחת החברה והגדלת הכנסותיה", הוסיף המנכ"ל.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  מדיגוס קיבלה הזמנה ב50.000 ד בדרך אל העושר בהצלחה (ל"ת)
  בנטוב 12/06/2012 19:06
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור