הצלחה לפימי: ביקושי יתר בשלב המוסדי בהנפקת אינרום תעשיות בניה

אינרום תעשיות בניה, שבשליטת קרן פימי של ישי דוידי, קיבלה עודף ביקושים מצד משקיעים מוסדיים בהנפקת המניות הראשונית
|
(3)
ישי דוידי, צילום: יונתן בלום
קרן פימי של ישי דוידי יכולה לסמן וי על אקזיט נוסף - אינרום תעשיות בניה שבשליטת הקרן השלימה את השלב המוסדי בהנפקה הראשונית בבורסה בת"א. לפי ההערכות הראשוניות שיצאו כשהחברה פרסמה את התשקיף הראשון דובר על לפי שווי של מיליארד שקל, אך בסופו של דבר ההנפקה יוצאת לפועל לפי שווי חברה של 790 מיליון שקלים בלבד.

במסגרת השלב המוסדי התקבלו ביקושים של למעלה מ-400 מיליון שקלים, לעומת הצעת המכר המקורית בה ביקשה החברה לגייס עד 350 מיליון. בעקבות ההיענות הרבה בשלב המוסדי שוקלת אינרום להגדיל את ההצעה ל-45% ממניות החברה, לעומת 40% בהצעה המקורית.

במסגרת השלב המוסדי הגישו משקיעים מוסדיים הצעות לרכישת מניות בהיקף כולל של למעלה מ-400 מיליון שקל, פי 1.6 מהיקף הגיוס המתוכנן בשלב זה, המשקף לאינרום תעשיות בניה שווי של כ-790 מיליון שקלים. בנוסף יוקצו למשקיעים אופציות במחיר ההנפקה, הניתנות למימוש למניות החברה בשיעור של כ-8%. מחיר המניה שנקבע בהנפקה הוא 7.646 שקלים.

לידר הנפקות הובילה את ההנפקה ואתה פעלו גופי החיתום של לאומי פרטנרס, דיסקונט, ווליו בייס, כלל פיננסיים, מנורה, ברק קפיטל ואקסלנס. החברה מודה ליועצים המשפטיים משרד נשיץ, ברנדס, אמיר ושות' ולכל הצוות ממשרד "ח ברייטמן אלמגור.

ישי דוידי, יו"ר אינרום תעשיות בניה: "ההצלחה והביקוש הגדול להנפקה מוכיח את האמון הרב ששוק ההון רוכש לחברה ולצוות המנהלים שמוביל אותה. הצלחת ההנפקה תאפשר למשקיעים בה להיות שותפים להמשך השבחת החברה וצמיחתה".

את אינרום, המוחזקת במלואה על ידי קבוצת אינרום תעשיות שבשליטת קרן פימי, הציבור מכיר בעיקר בזכות חברות הבנות שמרכיבות את עיקר הפעילות שלה. החברה פועלת בשלושה תחומים באמצעות שלוש חברות תפעוליות שבשליטתה: איטונג (100%) העוסקת בפתרונות בנייה, כרמית מיסטר פיקס (100%) העוסקת במוצרי גמר לבנייה, ונירלט צבעים (61.1%).
תגובות לכתבה(3):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  הנפקה למוסדיים
  avi_gut 27/05/2014 10:22
  הגב לתגובה זו
  2 0
  למה מנפיקים קודם למוסדיים ואח"כ לציבור הרחב ? כי המוסדיים משקיעים כסף לא שלהם (OPM) וקל להם יותר לשלם מחיר יותר גבוה בהנפקה ? הרי אין סיכוי שהחברה תונפק לציבור ב-600 מיליון ₪ אחרי שהונפקה היום ב-790 מיליון !! בכל זאת, כל הכבוד לישי דווידי.
  סגור
 • 1.
  הבעת אמון מוצדקת בקרן פימייו
  עמוס 27/05/2014 09:11
  הגב לתגובה זו
  6 3
  יודעים לשבח חברות בצורה מקצועית
  סגור
 • הבעת אמון לחברה (ל"ת)
  שיח 27/05/2014 15:00
  הגב לתגובה זו
  2 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות