נתוני הרייטינג: שיטת השקשוקה הצליחה להוריד את 'מסודרים' ל-21% בלבד

שיטת השקשוקה זכתהל-13.3% שיעורי צפייה וסרט התגובה זכה ל-14.2% שיעורי צפייה, פרק הסיום של הסדרה מסודרים נפגע בצורה משמעותית ועמד על 21% בלבד
|

רשות השידור שידרה אתמול בערב לראשונה את הסרט של מיקי רוזנטל, 'שיטת השקשוקה', הסרט יוצא כנגד משפחת עופר ועל ההתנהלות העסקית שלה. עד כה אף ערוץ שידור לא הסכים לשדר את הסרט. באותו משדר שידרו את סרט התגובה של משפחת עופר ובסיום הקרנת הסרטים התנהל עימות חריף בין מיקי רוזנטל לבין נציג משפחת עופר, עו"ד אלי גולדשמיט. לכתבה: מלחמת השקשוקה בשיאה: "אתה משקר פה כי משפחת עופר משלמת לך"

על פי נתוני הוועדה למידרוג המשדר המיוחד זכה לממוצע רייטינג של 12.8% שיעורי חשיפה כאשר הסרט עצמו זכה ל-13.3% שיעורי חשיפה, עם פיק צפייה של 15.5% המשקפים 289 אלף איש. סרט התגובה של משפחת עופר, 'העובדות דווקא כן חשובות', זכה אף הוא לרייטינג גבוהה יותר של 14.2% שיעורי חשיפה עם פיק של 15.6% ו- 321 אלף צופים. הדיונים שהיו באולפן לאחר מכן שמרו על רייטינג יפה של 11.5% שיעורי חשיפה. יש לציין כי ממוצע השידורים בשעה הזו בערוץ הראשון עומד על כ-4% כלומר זוהי עלייה של כ-200%.

הסדרה 'מסודרים' אשר הגיעה אתמול לפרק הסיום נפגעה לא מעט משידורי השקשוקה בערוץ הראשון וזוכה לרייטינג מאכזב של כ-21.5% שיעורי צפייה בלבד. הסדרה בשבוע שעבר עשתה קפיצה משמעותית כאשר הגיעה ל-26.2% שיעורי צפייה והיה צפוי כי פרק הסיום יזכה אף ליותר.

* הנתונים נמסרו על-ידי הוועדה הישראלית למדרוג והופקו על-ידי טל-גאל- TNS, ומתייחסים למשקי בית יהודיים.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות