לודזיה רוטקס מוכרת לעזריאלי שטח בחולון ב-280 מיליון שקל

משפחת רוטלוי בעלת השליטה בחברת לודזיה רוטקס הודיעה היום על מו"מ מתקדם למכירת שטח נרחב בסמוך לאזור התעשייה חולון לקבוצת עזריאלי המפעילה פארק תעשייה בסמוך
|
עזריאלי חולון, צילום: יח"צ

החברות לודז'יה וקבוצת עזריאלי מדווחות היום על הסכם הבנות למכירת שטח בחולון בהיקף של כ-53 דונם עליהם כ-14,300 מ"ר שטח בנוי - מבני מלאכה ומסחר המושכרים לשוכרים שונים וביניהם שוק העיר, מחסני חשמל ועוד.  

משפחת רוטלוי הינה בעלת השליטה בחברת לודזיה רוטקס (80%) כאשר שטח זה הינו בבעלות המשפחה משנת 1965 ושימש כמפעל של החברה. בשנת 2000 פונה המפעל ומאז שימש כנכס מניב שנמצא בסמוך לפרויקט הגדול של עזריאלי בחולון. זו האחרונה  הגיע פנתה למשפחת רוטלוי בעניין הקרקע וכך החלו המגעים.

במסגרת המו"מ הגיעו הצדדים להבנות עקרוניות לרכישת מלוא זכויות הבעלות מקרקעין באזור  בתמורה לסך של כ- 280 מיליון שקלים. במסגרת העסקה המוכרת (לודזיה רוטקס השקעות בע"מ) זכאית לכל ההכנסות בניכוי הוצאות הניהול של הנכס (NOI) בשנים עשר החודשים ממועד חתימת ההסכם, ככל שייחתם, בסכום מוערך בסך של 10 מיליון ש"ח. כלומר, העסקה כולה מוערכת בכ- 290 מיליון שקלים. 

על פי תוכנית בניין העיר (תב"ע) בשטח זה, שאושרה בספטמבר 2012 השטח מיועד  למגוון רחב של שימושים פרט למגורים וביניהם תעשייתי, משרדים, מרפאות, מסחר, בתי אוכל, דיור מוגן ועוד. המתחם בעל אישור לבנייה של כ- 138 אלף מ"ר וכ-55 אלף מ"ר של שירות על קרקעי. לפיכך, קבוצת עזריאלי מתכננת בעתיד להרחיב את שטח פארק העסקים הסמוך, שיכלול משרדים ומתחם היי טק.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות