אלקטרה נדל"ן מוכרת זכויותיה בבניין משרדים בקנדה תמורת כ-159 מ' ש'

שי וינברג, מנכ"ל החברה: "אלקטרה נדל"ן ממשיכה לפעול למימוש נכסים בעיסקאות המניבות לה תזרימי מזומנים גבוהים". בשבעת החודשים האחרונים המימושים היו בסך כולל של כ-809 מ' ש' והניבו עודף תזרימי בסך של כ-371 מ' ש'
 | 
שי וינברג מנכל אלקטרה נדלן
חברת אלקטרה נדלן +0.37% אלקטרה נדלן 1,644 +0.37% אלקטרה נדלן בסיס:1,638 פתיחה:1,638 גבוה:1,676 נמוך:1,605 תמורה:213,177 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , בניהולו של שי וינברג, מדווחת היום על מימוש נוסף של נכסים, המניב לה עודף תזרימי ורווח. תאגיד זר, המוחזק על ידי אלקטרה נדל"ן, על הסכם למכירת בניין משרדים בעיר טורונטו, שבמדינת קנדה, תמורת כ-289.2 מיליון שקל, כ-76.5 מיליון דולר קנדי, לאחר שנקנה בתחילת שנת 2007 בתמורה לכ-54.6 מיליון דולר קנדי. התאגיד הזר מחזיק ב-55% מהזכויות בנכס הנמכר, כך שחלקה של אלקטרה נדל"ן בתמורה האמורה יסתכם בכ-159 מיליון שקל.

החברה צפויה לרשום, עם השלמת העסקה, רווח לפני מס בסך של כ-8.7 מיליון שקל (כ-2.3 מיליון דולר קנדי) ומעודף תזרימי ברוטו בסך של כ-65 מיליון שקל (כ-17.2 מיליון דולר קנדי). התזרים הינו לאחר ניכוי ההלוואה הבנקאית והעלויות הכרוכות בביצוע העסקה, ולפני תשלום מיסים. יצויין, כי הרווח האמור הוא בהמשך לרווחים נוספים שרשמה אלקטרה נדל"ן במהלך השנים בגין שערוכים שבוצעו לנכס.

שי וינברג, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן, אמר היום: "אלקטרה נדל"ן ממשיכה לפעול למימוש נכסים בעיסקאות המניבות לה תזרימי מזומנים גבוהים. כמו במימושים הקודמים, גם העיסקה הנוכחית מעידה על איכות הנכס הודות למיקומו, איכות השוכרים ואורך חיי השכירות שלו. אנו נמשיך לפעול ליישום האסטרטגיה שלנו למימוש נכסים שמיצו את פוטנציאל ההשבחה שלהם, כאשר במקביל אנו פועלים להשבחת נכסים שיש מקום לפתחם כדי להציף ערך לחברה, הן בישראל והן בחו"ל".

עיסקה זו מצטרפת למימושים נוספים של אלקטרה נדל"ן בחודשים האחרונים. בסך הכל, לאחר השלמת העיסקה הנוכחית בקנדה, רושמת אלקטרה נדל"ן בשבעת החודשים האחרונים מימושים בסך כולל של כ-809 מיליון שקל שהניבו לה עודף תזרימי בסך של כ-371 מיליון שקל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה