ענבל אור הגישה למחוזי בקשת הקפאת הליכים לאור סיטי נדל"ן

אור הגישה את הבקשה באיחור של שעה. סכום של 1.8 מיליון שקל יוקצה לפעילות החברה ל-60 יום הקרובים
 |  (2)
ענבל אור, צילום: יח"צ
ענבל אור הגישה היום (ה') בקשה להקפאת הליכים לחברת אור סיטי נדל"ן למשך 60 יום, שמופנית הן כלפיה אישית והן כלפי 6 מחברות הקבוצה. אור עצמה חתומה על ערבויות אישיות כלפי חלק מנושי החברה, ועל כן הבקשה מופנית אליה גם. בבקשה נכתב כי יש דחיפות במתן הצו בעקבות פעולות חד צדדיות הפוגעות בזכויות ונכסי הקבוצה שמבצעים הרוכשים ובעלי הקרקעות. לפי הבקשה עו"ד ליאור דגן ופיני יניב ורו"ח יזהר קנה ימונו כנאמנים לתקופת ההליכים.
בדיון שנערך אתמול החליט השופט אורנשטיין כי הגשת הבקשה תתבצע עד השעה 13:00, אך לפי דיווחים אור הגישה את הבקשה באיחור של שעה. בהתאם לבקשה, יוקצה סכום של כ-1.8 מיליון שקל (מחציתו מכיסה של אור ומחציתו השניה ממימוש נכס בבעלות החברה) לצורך ההפעלה ב-60 הימים הקרובים. לא מפורטים בבקשה הנכסים וההתחייבויות של אור, אך ישנן הערכות לפיהן התחייבויות החברה עומדות על סך 170 מיליון שקל והנכסים מוערכים בכ-190 שקל.
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  חייבת מיליונים לנגב קרמיקה
  אבי מטולה 25/03/2016 04:00
  הגב לתגובה זו
  3 0
  כשהייתי מנכ"ל נגב קרמיקה, ענבל אור הזמינה מאיתנו סחורה ב- 12מיליון ש"ח לפרויקטים שלה. עד עכשיו לא שילמה. באמצעות עורך דינה גיא נוף מסתתרת מאחורי 17 חברות בע"מ. עכשיו עם ההקפאת הליכים כנראה שהלך הכסף. איפה המשטרה? מנכ"ל נגב קרמיקה לשעבר.
  סגור
 • 1.
  לא מבין למה? היא תמיד יכולה למכור דירות (ל"ת)
  בפעם שלישית, רביעית. 24/03/2016 15:05
  הגב לתגובה זו
  1 1
  סגור