מגדל מצמצמת את הנהלת החברה: "נערכת לאתגרים"

דירקטוריון החברה אישר היום שני מינויים של חברי הנהלה חדשים: ערן צימרמן יכהן כמנהל אסטרטגיה ופיתוח עסקי וענת ליכטיג-אחיעז תכהן כמנהלת מטה החברה. צפויים שינויים נוספים
|
רן עוז, מנכ"ל מגדל, צילום: רמי זרניגר
מה קורה במגדל? החברה הודיעה היום על שני מינויים חדשים וצפי לעוד שורה שינויים ארגוניים לקראת האתגרים העומדים לפתחה. המטרה, לפחות לפי הנהלת מגדל היא "מיקוד וצמצום הנהלת החברה, במטרה להיערך לאתגרים העומדים לפתחה". עם זאת, בחברה כנראה יבוצעו שינויים ארגוניים, אם כי בשלב זה לא ברור עד כמה מרחיקי לכת הם יהיו.
רן עוז, מנכ"ל מגדל חברה לביטוח, מבצע שורה של שינויים ארגוניים שיביאו למיקוד וצמצום הנהלת החברה. דירקטוריון החברה אישר היום שני מינויים של חברי הנהלה חדשים: ערן צימרמן, שיכהן כמנהל אסטרטגיה ופיתוח עסקי, וענת ליכטיג-אחיעז שתכהן כמנהלת מטה החברה.

במסגרת תפקידו, צימרמן יהיה אמון על תחומי האסטרטגיה, פיתוח עסקי, שיווק, דיגיטל וחדשנות וכן על תחום חדש בחברה, טרנספורמציה ארגונית, במסגרתו יהיה אחראי להוציא לפועל ולעקוב אחר יישום תכנית השינוי הארגונית בחברה. בין היתר, הוא שימש כמנהל יחידת האסטרטגיה בבנק הפועלים וכיועץ אסטרטגי בחברת מקינזי.
ליכטיג-אחיעז תהיה אחראית על תחום מנהל לוגיסטיקה ורכש, ההיערכות לשעת חירום, ניהול התקשורת בחברה, ותחום השירות ותלונות הציבור, ותחליף בתפקידה את אסף אשכנזי אשר יעבור לתפקיד מנהל הטרנספורמציה ארגונית. בעברה שימשה כמנהלת ענף בקרה וניהול סיכונים וכמנהלת מוצר בבנק דיסקונט וכן כדירקטורית ומנכ"לית דיסקונט מנפיקים. בנוסף, שימשה במגוון תפקידים בחברת דש ניהול קופות גמל, בהם מנהלת מחלקת רגולציה, עוזרת מנכ"ל ומנהלת פיתוח עסקי.
בהנהלה גם הודיעו כי יבוצעו שינויים ארגוניים נוספים, הנוגעים לצמצום הרכב ההנהלה ופישוט המבנה הארגוני.
רן עוז, מנכ"ל מגדל, אמר: "אנו מבצעים שורה של מהלכים שיביאו מיקוד, ריענון וחיזוק ההנהלה והעמקת התשתית הניהולית שתוביל את החברה במהלך בשנים הקרובות. מול עינינו עומד הצורך לחדש, לבנות ולהוציא לפועל תהליכים ופרויקטים חשובים וכן לבנות וליישם תכנית אסטרטגית חדשה אשר תביא את מגדל להובלה מחודשת של ענף הביטוח והפיננסים. זאת, לצד מיקוד והיערכות לאתגרים העומדים בפנינו ומתוך מטרה לייצר עבור החברה רווחיות, יעילות וערך בעסקים. ערן וענת מצטרפים לשדרה הניהולית של החברה ואנו מאחלים לשניהם הצלחה רבה בתפקידיהם החדשים. אין לי ספק כי הניסיון העשיר והאיכויות יוצאות הדופן שהם מביאים עמם יאפשרו לנו לבצע את המשימות העומדות על הפרק על הצד הטוב ביותר". 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות