אייסקיור ביצעה בהצלחה פרוצדורות להשמדת גידולים סרטניים בשד

מוצר הדגל של החברה, ה-IceSense3, אשר מטפל כיום בגידולים שפירים, ביצע בהצלחה 4 טיפולים מתוך 30 טיפולים במסגרת ניסוי ביפן. ד"ר איסוקה פוקומה: "הטיפול מציע למטופלות טיפול נוח ומהיר עם תוצאות קוסמטיות משופרות"
|
חזי הימלפארב, (קרדיט: ישראל מלובני)

חברת אייסקיור מדיקל -3.61% אייסקיור מד 61.5 -3.61% אייסקיור מדיקל בסיס:63.8 פתיחה:63.8 גבוה:63.9 נמוך:61.5 תמורה:105,658 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: אשר פנתה עד כה לשוק הגידולים השפירים בשד בלבד, נכנסת לשוק הגידולים הסרטניים בשד. החברה הודיעה כי לראשונה נעשה שימוש במערכת ה-IceSense3 להשמדת גידולים סרטניים בשד במסגרת ניסוי ביפן.

במסגרתו של אותו מחקר קליני, שמנוהל על ידי ד"ר איסוקה פוקומה, מומחה ומוביל דעה עולמי בתחום הטיפול בסרטן השד, בוצעו בהצלחה 4 טיפולים מתוך 30 טיפולים, אשר יושלמו במהלך החודשים הקרובים במרכז הרפואי "קמדה" בעיר קמוגוואה ביפן. הניסוי אותו ד"ר פוקומה ממומן במלואו ע"י המרכז לטיפול בשד שבבית החולים קמדה.

נציין כי ב-5 השנים האחרונות טופלו ע"י פוקומה בהצלחה 37 מקרים של גידולים סרטניים קטנים בשד באמצעות טכנולוגית הקפאה, עם תקופת מעקב בת למעלה משנתיים – לפי התוצאות לא נצפתה הישנות או התפשטות של מחלת הסרטן, והמטופלות הביעו שביעות רצון גבוהה מהתוצאות הקוסמטיות של הטיפול.

הניסויים המתוארים פותחים בפני אייסקיור שוק ענק היות והטיפול בגידולים הסרטניים מהשד הוא חובה – בניגוד להוצאת הגידול השפיר, המיועדת לספק למטופלת שקט נפשי מהחשש שמא הגידול יהפוך לממאיר.

מחקרים בתחום סרטן השד מציינים כי מידי שנה מבוצעים בארה"ב לבדה למעלה מ –300,0001 פרוצדורות ניתוחיות להוצאת גידולים סרטניים בשד. פרוצדורות אלו מחייבות חדרי ניתוח, מנתחים ואחיות, וכן זמן אשפוז והתאוששות, כך שטיפול בודד נאמד באלפי דולרים.

חזי הימלפארב, מנכ"ל ונשיא אייסקיור: "אנו נרגשים לשתף פעולה עם ד"ר פוקומה, חלוץ באימוץ טכנולוגית ההקפאה לטיפול בסרטן השד המשתמש במערכת ה-IceSense3 שלנו. המחקר הקליני שמבצע ד"ר פוקומה הינו שמדת גידולים סרטניים קטנים באמצעות טכנולוגית ההקפאה ללא פרוצדורה ניתוחית. אנו מאמינים כי ההקפאה באמצעות מערכת ה-IceSense3 היא גישה חדשנית ומתאימה ביותר לטיפול בגידולים סרטנים קטנים בשד. חשוב להדגיש כי המחקר של ד"ר פוקומה מקדם משמעותית את המעבר מפרוצדרות ניתוחיות מסובכות ויקרות לטיפול זעיר פולשני, פשוט וזול יותר מפרוצדורה בבית חולים המצריכה אשפוז, החלמה ואף טיפול פלסטי משלים".

ד"ר איסוקה פוקומה, מנהל המרכז לטיפול בשד בבית החולים "קמדה": "אנו עושים צעד חשוב וחדשני כיוון שהפרוצדורה שאנו מבצעים לטיפול בגידולים סרטניים בשד הינה על רקע מגמה עולמית למעבר מפרוצדורות ניתוחיות פתוחות לטיפולים זעיר-פולשניים. הטיפול באמצעות המערכת המתקדמת של אייסקיור מציע למטופלות טיפול נוח ומהיר עם תוצאות קוסמטיות משופרות, כך שיש בפנינו הזדמנות לתקף גישה חדשנית ומאוד יעילה על פני הטיפול הקיים".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות