ברקע לאי הוודאות - האופטימיות של בעלי העסקים בארה"ב מתחילה להישחק

 | 
(1)
הערב בשווקים
כאשר האופטימיות בשווקים בנוגע ליכולתיו של דונלד טראמפ להגדיל את הצמיחה הכלכלית האמריקנית הולכת וקטנה, אינדיקציה נוספת לירידה באמון האמריקניים. ?האופטימיות של בעלי עסקים הקטנים קטנה בחודש מארס, כאשר צפי הרווחים וההכנסות שלהם חוזרים לקרקע לאחר פרץ האופטימיות שפקד אותם לאחר היבחרותו של דונלד טראמפ לנשיאות. 
ארגון העסקים הקטנים בארה"ב פרסם כי הסנטימנט העסקי ירד ב-0.6 נקודות לרמה של 104.7 נקודות. נזכיר כי לאחר הבחרותו של טראמפ, אותו מדד הציג את התוצאה הגבוהה ביותר מזה ארבעה עשורים (סך של 105.8 נקודות). 
במארס האחרון כאמור, החלו להופיע מספר סימני אזהרה בנוגע ליכולתו של טראמפ להעביר את הרפורמות הכלכליות אותן הבטיח עם הבחרותו לנשיאות. זאת מאחר שכבר ארבעה חודשים חלפו מאז זכייתו בנשיאות ארה"ב וגיליון ההישגים שלו עדיין צנוע למדי. ההבטחה לתוכנית ביטוח בריאות מעודכנת נותרה לבינתיים על המדף לאור התנגדותת מבית וגם היכולת של הממשל הנוכחי להעביר את רפרומת המיסוי המהפכנית זוכה לספקנות רבה. אם כי יש סקטור שבו הנשיא הטרי ממשיך לגזור הצלחה והוא סקטור ייצור הרכבים. 
בתוך כך מדד אי-הוודאות של ארגון העסקים הקטנים עלה ל-93, כאשר מדובר בתוצאה השנייה בעוצמתה אי פעם. "הרבה בעלי עסקים קטנים מתקשים לצפות בגורמים המשפיעים על העסקים שלהם, במיוחד במדיניות ממשלת טראמפ", ציין ביל דנקלברג, הכלכלן הראשי של הארגון.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  אמרתי לכם
  אינשו 11/04/2017 17:50
  הגב לתגובה זו
  0 0
  יש כמה ענקים מנייאקים בעולם ובעיקר באירופה ויפן וישראל שמזמברים לנו השוק מטה מטה קיביני מאט
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות