אזורים מנפיקה את קרן LIVING לציבור במטרה לגייס 75 מיליון שקל

מניות בשווי 208 מיליון שקל יוקצו לאזורים אשר תהיה בעלת השליטה והאחראית לניהולה של הקרן בשלביה הראשונים
|
(1)
נדל"ן, צילום: יח"צ
אזורים מודיעה על הנפקת קרן הריט "אזורים LIVING" המתמחה בנכסים בתחום הדיור להשכרה. במסגרת ההנפקה תנפיק הקרן מניות בהיקף של 75 מיליון שקל לציבור ומניות בשווי 208 מיליון שקל יוקצו לחברת אזורים בגין השקעתה בקרן בשנתיים האחרונות. אזורים, תהיה בעלת השליטה בשלביה הראשונים והאחראית לניהולה של הקרן. 
"אנו צופים כי הפרויקטים של הקרן יהיו רלוונטיים גם לצעירים שאין ברשותם דירה וגם למשפחות המעוניינות לשפר דיור ואינן מעוניינות ליטול מימון נוסף לדירה גדולה יותר", אמר ערן ענבים, מנכ"ל משותף בקרן אזורים LIVING.
במועד ההנפקה כוללת הקרן ארבעה פרויקטים בתחום דיור להשכרה - המתקדם שבהם הוא פרויקט בן 112 יח"ד באשדוד שנמצא בשלבי אכלוס. תכנונם והקמתם של שלושת הפרויקטים הנוספים יחלו בשנה הקרובה, בבת ים, ראשון לציון ואור יהודה.
הקרן התאגדה בשנת 2016 וצברה פורטפוליו של כ-900 יחידות דיור להשכרה בעבודה, בעלות השקעה צפויה של כמיליארד שקל. הקרן מתמקדת בנכסים בתחום הדיור להשכרה במגוון סוגי פרויקטים, במטרה לייצר פורטפוליו רחב בפיזור ארצי, בדגש על אזורי ביקוש. 
 "אזורים רואה בפעילות הדיור להשכרה מנוע צמיחה בעל סינרגיה גבוהה לפעילות הליבה", אומר דרור נגל, מנכ"ל אזורים ומנכ"ל משותף בקרן אזורים LIVING.
אסטרטגיית הקרן הינה להתמקד בנכסים גדולים בהיקף של מאות יח"ד, המאפשרים לייצר יעילות תפעולית בהקמה, ניהול ואחזקת הנכסים. הפרויקטים ייבנו באזורי ביקוש. קהל היעד העיקרי של הקרן הינו משפחות צעירות, המבטיחות ודאות בכל הקשור למשך השכירות ותנאיה. דיירי הנכסים של הקרן ייהנו ממגוון שירותי תחזוקה, ניהול ופנאי.
"בשנתיים האחרונות המדינה מקדמת מהלכים שונים אשר מהווים מגמה ברורה של העברת שיווי המשקל בשוק -  ממשקיעים פרטיים להשכרה מוסדית ארוכת טווח. מהלכים אלו סוללים את הדרך ליצירת שוק השכרה מוסדית בישראל. לפי ההערכות, סך הדירות הכולל להשכרה בישראל עומד על כ- 700,000 יח"ד. מדובר ב"אוקיינוס כחול" מבחינת היכולת להרחיב את הפעילות", מוסיף ענבים.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  ירידות ברכישות דירות
  רן 14/06/2018 15:02
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ירידות המכירות ימשכן ויחריפו הגלל מחירי הדירות היקרות
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות