אלעד קנדה תמכור זכויותיה בבניינים בטורונטו בכ-1.06 מיליארד ש'

החברה הפועלת בתחום הנדל"ן המניב וייזום למגורים בצפון אמריקה צפויה לייצר עודף תזרימי של כ- 566 מיליון שקלים ורווח לפני מס של כ- 87 מיליון שקלים
|
אודי ארז
חברת אלעד קנדה מודיעה הבוקר (א') כי חתמה על הסכם למכירת זכויותיה בבנייני מגורים בבעלותה במתחם "Parkway Forest" שבטורונטו הכולל כ- 1,670 יחידות דיור, וזאת בתמורה לסכום כולל של כ-1.06 מיליארד שקל, כ-282 מיליון דולר קנדי.

החברה הפועלת בתחום הנדל"ן המניב וייזום למגורים בצפון אמריקה צפויה לייצר עודף תזרימי של כ- 566 מיליון שקלים, כ- 150 מיליון דולר קנדי ורווח לפני מס של כ- 87 מיליון שקלים בעקבות העסקה. נציין כי השלמת העסקה כפופה לקיומם של מספר תנאים מתלים כמקובל בעסקאות מסוג זה.

שי ברוורמן, מנכ"ל אלעד קנדה, מסר: "העסקה הנוכחית ממחישה פעם נוספת את חוסנו של השוק הקנדי, שממשיך ליהנות מצמיחה הדרגתית ועלייה בביקושים. בעסקה הנוכחית הוכחנו את יכולתנו לנצל הזדמנות עסקית מצוינת למימוש נכסים, תוך יצירת ורווחים משמעותיים עבור החברה אשר ישמשו את החברה להרחבת פעילותה".

אודי ארז, יו"ר אלעד קנדה, מסר: "שוק ההשכרה למגורים בקנדה מתאפיין כיום בעודפי ביקוש גבוהים, הן הודות לחוסנה של הכלכלה הקנדית והן הודות להמשך מדיניות ההגירה החיובית ארוכת השנים לקנדה. אלעד קנדה השכילה לנצל מגמה זו של ביקושים למכור את זכויותיה במתחם זה בטורונטו במחיר אטרקטיבי, ובכך לחזק את נזילותה ואת חוסנה הפיננסי. עסקה זו ממחישה את איכות תיקי הנכסים של החברה ותורמת לאסטרטגיית ההשקעות שלה".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות