: אושרה הקמתן של 2,500 יח"ד במסגרת הוד"לים

הועדה לדיור לאומי מחוז דרום אישרה להפקדה את בנייתן של 2,500 יח"ד כחלק מ-7,000 יח"ד שייבנו בקריית גת צפון
 | 
(1)
מציפים את קריית גת
הועדה לדיור לאומי מחוז דרום, שתפקידה לזרז ולקדם, תוך קיצור תהליכים, תכניות למגורים, אישרה להפקדה את בנייתן של 2500 יח"ד בקרית גת צפון. זוהי התכנית השנייה מתוך ארבע שמקדם מחוז ירושלים של המינהל, המרכיבות את פרוייקט "קרית גת צפון", שהיקפן הכולל 7,000 יח"ד.

תמהיל הבנייה המגוון בתוכנית כולל בנייה צמודת קרקע, בניינים בני 4 קומות ומגדלים גבוהים. התוכנית הראשונה, שהיקפה 1600 יח"ד אושרה לפני כחודש להפקדה. שתי התכניות הנוספות יובאו אף הן בקרוב לאישור במסגרת הוד"ל.

בנצי ליברמן, מנהל מינהל מקרקעי ישראל ,אומר היום: "התוכנית החדשה תחזק את קרית גת ותהפוך אותה ליעד אטרקטיבי עבור צעירים ומשפחות. קרית גת כבר מהווה היום כתובת למשרות הנחשבות איכותיות והתוכנית, המתוכננת בסטנדרט גבוה, תסייע למשוך לקרית גת אוכלוסיה חזקה מבחינה סוציו אקונומית, ולהגדיל את מספר התושבים בה מכ- 50,000 אלף כיום לכ- 75 אלף. התוכנית נערכה בדגש של הקפדה יצירה על תיכנון סביבתי וירוק, והתחשבה גם בקריאותיהם של ארגוני הסביבה להעדיף הרחבת יישובים קיימים על פני הקמת יישובים חדשים."

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  הפניקה עם הטיפשות
  אי 07/05/2012 15:42
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כמה טיפשות לפזיזי הממשלה כי זה המון יחידות למקום רחוק ובטוח שיהיו שם יחידות ריקות עוד כמה שנים שעם ההגיון הטיפשי של המדינה עוד יצטרכו לשלם ארנונה כפולה ליחידות הריקות האלה שלא לדבר על המגדלים שלא יהיה כסף לחלק מהדיירים לשלם את מיסי התחוקה היקרים אבל זו מדינת חלם שתוכל להגיד לבוחרי ביבי הנה יש מלא דירות לכו תקנו בקרית גת
  סגור