ריאלטי ונדלנס רכשו מבנה משרדים בשיכון דן בת"א - יקימו 70 דירות

החברות רכשו את בניין "תעש מור" בשיכון דן ב-37 מיליון שקל ומתכוונות להקים במקום בין היתר דירות קטנות
 |  (1)
בניין בבנייה, צילום: Bizportal
קרן וחברת {נדלנס} הודיעו היום על רכישת בית "תעש מור", הממוקם ברחוב תבואות הארץ 5, בשיכון דן בתל אביב, תמורת 37 מיליון שקל.

הנכס, הממוקם בלב שכונת מגורים בצפון תל אביב, ותחום בין הרחובות תבואות הארץ מדרום ואבן ספיר מצפון, ייחודי לסביבה בשל גודלו והייעוד לתעשייה, משרדים ומסחר אותו הוא ממלא, ייעוד שאינו תואם את אופי השכונה. הנכס מתפרש על שטח של כ -2.5 דונם, שטחו הבנוי עומד על כ- 5,000 מ"ר, על פני 5 קומות. השוכר העיקרי בנכס הינו חברת ההשמה אדם מילא. בסמיכות לנכס מצויים שטחים ציבוריים פתוחים, גינות, ביה"ס תיכון עירוני יד' ומגרשי ספורט.

בכוונת קרן ריאליטי ונדלנס' לפעול לקידום תב"ע לשינוי ייעוד למגורים עם אפשרות למסחר, תוך הגדלה משמעותית של זכויות הבנייה שיכללו כ-60-70 יח"ד בתמהיל מגוון. פעולות ההשבחה יהיו בהתאם למגמות העירייה ולצרכי האוכלוסייה המקומית. בקרן מציינים שהם רואים לנכון לקדם מדיניות של שילוב דירות קטנות בתמהיל מגוון באזורים יקרים.

הנכס רשום בריבוי בעלים ובין המוכרים ניתן למצוא קבוצה של ותיקי התעשייה הישראלית, המיוצגים על ידי משרד עו"ד גולדפרב זליגמן, לצד קבוצת משקיעים מקרב קהילת יהדות דרום - אפריקה. את הרוכשים בעסקה ייצגו עורכי הדין אמיר חן ועמרי שילה ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות'.

אוהד רוזן, משותפי קרן ריאליטי: "מדובר בנכס הממוקם בלב שכונת מגורים יוקרתית בצפון העיר תל אביב ומשמש למסחר ומשרדים, שימוש שאינו תואם את אופי השכונה. זהו מקרה קלאסי של נכס שאינו בשימוש המיטבי ואינו ממצא את הפוטנציאל הטמון בו ונרצה ליישם גם כאן את העיקרון המנחה אותנו באיתור נכסים, החלת תהליך השבחה, ותרומה משמעותית להתחדשות העירונית בסביבת הנכס והאזור כולו."
בניין תעש מור; קרדיט: דן מנחם
בניין תעש מור; קרדיט: דן מנחם
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  תעשו כסף עם לבבי????
  מאיר 21/07/2013 19:37
  הגב לתגובה זו
  0 0
  לא איכפת לו מהמשקיעים הכל דמי ניהול לבנו
  סגור