מיכל דבורצקי פורשת מתפקיד משנה למנכ"ל גיתם BBDO

דבורצקי, פורשת לאחר קדנציה של כחמש שנים במשרד. בשנה האחרונה הייתה דבורצקי אחראית על תהליך המיזוג של חברת האינטראקטיב אל תוך פעילות גיתם. שינוי שהוביל לצמיחה של יותר מ-40% במחזורי ההכנסה מאינטראקטיב
|

משרד הפרסום גיתם BBDO מודיע הבוקר (ד') על פרישת של המשנה למנכ"ל גיתם, מיכל דבורצקי, זאת לאחר קדנציה של כחמש שנים במשרד על. בשנה האחרונה הייתה דבורצקי אחראית על תהליך המיזוג של חברת האינטראקטיב אל תוך פעילות גיתם. שינוי שהוביל לצמיחה של יותר מ-40% במחזורי ההכנסה מאינטראקטיב.

דבורצקי החלה דרכה בגיתם כסמנכ"לית מחלקת הפלנינג, (לאחר שש שנים בחברת סלקום כמנהלת מחלקת אסטרטגיה וקשרי לקוחות). לאחר מכן קיבלה אחראיות על ניהול הלקוחות בגיתם ובשנתיים האחרונות כיהנה כמשנה למנכ"ל.

מהודעת המשרד נמסר כי "דבורצקי, לצד הבנה טובה של צרכי הלקוח, שהביאה עימה לגיתם, הפעילה דבורצקי את ניסיונה הניהולי הרב. היא סייעה בבניית השדרה הניהולית בגיתם והובילה תהליכי עבודה ומחשבה חדשים".

עקב ההודעה אמרה דבורצקי, " שנות עבודתי בגיתם היו מרתקות. נחשפתי למגוון תחומים חדשים, לצד התמחותי בתקשורת: פיננסים, קמעונאות, ומוצרי צריכה. סייעתי בבניית מותגים ומהלכי פרסום ושיווק , תוך שותפות מלאה עם לקוחות גיתם הנפלאים. למדתי מהם ומהקולגות המון ואדע להביא את ניסיוני לביטוי בהמשך הקריירה שלי"

מיכל המאירי, מנכ"ל גיתם BBDO, מסרה כי "דבורצקי הייתה יד ימיני וניהול ושליטה בפרטים הקטנים, באו לידי ביטוי בתפקידיה השונים. בשנה האחרונה הצעידה את תהליך מיזוג האינטראקטיב אל תוך המשרד, תהליך שהוכיח את עצמו ואשר הצליח בזכותה. מגיעה לה תודה גדולה מאיתנו, אני משוכנעת כי היא תצליח בכל אשר תפנה ועוד נשמע רבות על הצלחותיה".

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות