ברוכים הבאים לאתר החדש של
רצינו להראות לכם מה חדש
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תוכלו להירשם לאתר, לנהלאזור אישי
ולהגדיר ניירות למעקב
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו את כל המדורים בתחום
שוק ההוןבמקום אחד
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את כל הנתונים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
כל הנתונים והכתבות
במדורהמטבעות הדיגיטליים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
בואו לצפות
בתוכניות החדשות שלנו
להמשך הדרכה מעבר לאתר
נתוני אג“ח
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גרפים אינטראקטיביים
להמשך הדרכה מעבר לאתר
תצוגת נתוני מט“ח חדשה
להמשך הדרכה מעבר לאתר
מניות ארביטראז‘
להמשך הדרכה מעבר לאתר
ריכזנו עבורכם את הקרנות
להמשך הדרכה מעבר לאתר
גלישה נעימה
מערכת
להמשך הדרכה מעבר לאתר

מניית אינרום מזנקת 5% אחרי דו"חות הרבעון לשיא

אלדד בן משה, צילום: יח"צ
חברת אינרום -0.17% אינרום 1,768 -0.17% אינרום בסיס:1,771 פתיחה:1,766 גבוה:1,797 נמוך:1,750 תמורה:1,497,430 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  תעשיות בנייה, העוסקת בייצור, שיווק והפצת מוצרים לענף הבנייה - בין היתר אמצעות חברת איטונג - פרסמה היום דו"חות טובים לרבעון הראשון של השנה. בתוך כך, החברה הודיעה על כוונתה לחלק דיבידנד של 28.5 מיליון שקל. 
מניית אינרום עולה כעת ב-4% לשיא כל הזמנים במחזור של 1.8 מיליון שקל, לעומת מחזור יומי ממוצע של 2.4 מיליון שקל בחודש האחרון. בכך המניה משלימה מהלך עליות של יותר מ-21% מתחילת השנה, ועליות של יותר מ-100% בשנתיים האחרונות.
בשורה העליונה, אינרום רשמה עלייה של 9% בהכנסות ל-253 מיליון שקל. העלייה מיוחסת לצמיחת המכירות של מוצרי גמר לבנייה ומוצרי הצבעים, וכן הושפעה לטובה מעיתוי חג הפסח השנה בהשוואה לאשתקד.
הרווח הגולמי עלה ל-99 מיליון שקל (שיעור של 39.1% מהמכירות), בהשוואה לכ-91.5 מיליון ש"ח (שיעור של 39.3% מהמכירות) ברבעון המקביל אשתקד.
הרווח התפעולי עלה ל-50.3 מיליון שקל (שיעור של 19.8% מהמכירות) בהשוואה לכ-43.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד (שיעור של 18.8% מהמכירות).
בשורה התחתונה, הרווח הכולל הסתכם ב-33.9 מיליון שקל, מזה כ-28.5 מיליון שקל מיוחס לבעלי המניות, זאת בהשוואה לרווח כולל ברבעון המקביל אשתקד בסך של כ-30.8 מיליון שקל, מזה כ-26 מיליון שקל מיוחס לבעלי מניות החברה. 
אלדד בן-משה, מנכ"ל אינרום: "אינרום מציגה צמיחה עקבית, הן בהכנסות והן ברווח, ומסכמת רבעון נוסף שבו אנו מצליחים להשיא התוצאות הכספיות של החברה, תוך שיפור בכל הפרמטרים. יותר מהתוצאות הכספיות חשיבות רבה לאופן ודרך השגתן- צמיחה בכל תחומי הפעילות, כשזו הושפעה לטובה גם ממועד חג הפסח השנה, ממימוש התקדמות והרחבת המפעלים שלנו, ובכלל זה הפעלת המפעל החדש של נירלט, פיתוח טכנולוגי של המערכים התפעוליים ומערכי השיווק ומכירות ובכלל. כחלק מהיערכותנו להמשך צמיחת הקבוצה, אנו מתעתדים להשקיע בהמשך השנה השקעות ניכרות במפעלינו, לתמיכה בהרחבת כושר הייצור, גיוון סל המוצרים ובעיקר פיתוח שיווקי לשנים הקרובות. אנו פועלים אינטנסיבית על מנת לשפר ביצועינו בהתבסס על איכות מעגלי ההון האנושי והטכנולוגי של הקבוצה, על מנת להמשיך להתפתח ולהוביל את השווקים בהם אנו פועלים".

גרף יומי מניית אינרום ב-12 החודשים האחרונים:
תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  קניתי אתמול חברה מעולה
  הצלף 17/05/2017 12:40
  הגב לתגובה זו
  1 0
  כל עוד השוק יהיה מוצף בדירות
  סגור
 • קניתי בהנפקה לציבור (ל"ת)
  עדי 17/05/2017 18:22
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור