מינוי טרי: לפיד מינה את דורית סלינגר לממונה על שוק ההון באוצר

שר האוצר הודיע היום כי ימנה את דורית סלינגר, מי שהיתה מנכ"ל S&P מעלות במשך 13 שנה, לתפקיד הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון במשרד האוצר
 |  (8)
יאיר לפיד
שר האוצר, יאיר לפיד, החליט הערב (ה') למנות את דורית סלינגר לתפקיד הממונה על שוק ההון, וחיסכון במשרד האוצר, זאת בכפוף לאישור הממשלה. דורית סלינגר כיהנה עד שנת 2011 במשך כ-13 שנה כמנכ״לית מעלות S&P ומאז מכהנת כדירקטורית וכיועצת פיננסית לגופים שונים.

במסגרת תפקידה כמנכ"לית מעלות Standard &Poor's Maalot צברה דורית ידע רב בהערכת אשראי הן של חברות ישראליות והן של חברות זרות; הכרות נרחבת של מגזרי הפעילות השונים במשק ועם חברות בכירות ומוסדות פיננסיים והנהלותיהן; והכרות מעמיקה של שוק ההון- גופים מוסדיים, ובתי השקעות.

יאיר לפיד, שר האוצר אמר כי: "אין ספק כי ניסיונה הרב של דורית והכרותה עם פעילות המשק ושוק ההון בפרט, יסייעו לה ולמשרד האוצר בהתמודדות עם האתגרים הרבים בתחום שוק ההון והביטוח, הניצבים בפנינו. אני מודה לעודד שריג על כהונתו ועל תרומתו הרבה לתחום שוק ההון ולמשרד האוצר ומאחל לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".

יעל אנדורן, מנכ"לית משרד האוצר אמרה: "דורית סלינגר הינה חיזוק משמעותי להנהלת האוצר, ומביאה איתה ניסיון וידע נרחבים בתחום שוק ההון והביטוח".
תגובות לכתבה(8):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 5.
  האיש היהיר שהפך לבדיחה.
  טומי 23/08/2013 11:15
  הגב לתגובה זו
  1 0
  עוד לא היה פוליטיקאי שהפך לבדיחה בזמן קצר . הבעיה לא האידיוט הזה הבעיה היא החברה הישראלית שכל כך הרבה אזרחים הפכו את עצמם לבדיחה. אמרתי כבר ששר האוצר שלא יודע את לוח הכפל יהפכו לבדיחה גם אלה שהיללו אותו.
  סגור
 • 4.
  תגידו שלום לפנסיה -הא דירגה חברות שלא שוות כלום
  מנהיג המהפכה 23/08/2013 10:34
  הגב לתגובה זו
  32 0
  מי שהייתה אחראית לדירוג חברות שקרסו כמו מגדל קלפים בדירוג AAA אחראית עתה על הפנסיה שלנו . היד שהאכילה אותה במשך שנים תקבל חופש לשדוד את הפנסיה שלנו .
  סגור
 • 3.
  לפיד בוחר נשים בתקווה שכל הפמניסטיות יבחרו בו בעתיד
  הנשים של לפיד 23/08/2013 06:41
  הגב לתגובה זו
  0 1
  הוא מתחנף לנשים !!!! רק בגלל זה. נמאס
  סגור
 • הוא צודק. זה ישתלם לו מאד בעתיד. (ל"ת)
  מוטי 23/08/2013 09:09
  הגב לתגובה זו
  0 1
  סגור
 • קומץ מנהלות שהתקבלו בעזרת קשרים מלכתחילה?
  הוא צודק? 23/08/2013 09:54
  הגב לתגובה זו
  1 0
  לעומת שאר העם שסולד ממנו כולל מצביעיו השנאורצים שיתנו לו נשיכה כיאה לכלב זועם. האיש הזה יעלם מהפוליטיקה הוא וביבי מהר מאד
  סגור
 • 2.
  מינוי
  יעקב 23/08/2013 06:25
  הגב לתגובה זו
  1 1
  אצל יאיר כל המנוים שלו שם משפחה אשכנזית כאילו אין ספרדים מוכשרים עלה והצלח לפיד מקווה שבסוף מישו יאיר לך את דרכך החוצה
  סגור
 • בוכים כל הדרך אל הבנק. מגיע להם הם לא חכמים .
  אלה שבחרו בו 23/08/2013 09:57
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ולשאר העשירים הוא עזר להתעשר עוד . אלה שתמכו בו ונפלו בפח העלבון שלהם כפול גם נפלו בפח שהאמינו לו וגם קיבלו יריקה בפרצוף. אם הם יבחרו בו שוב זה עם של מזוכיסטים רק מנהיג חסר רגש קורא לבוחריו שנוארצים בגשם. על אמירה כזו הוא היה צריך לקבל הפגנות מול ביתו . אבל העם הזה אהבל בקרוב הוא יגיד להם שאם אין להם כסף לקנות לחם שיאפו עוגות או כמו שאמרה הגאונה רוחמה אברהם אם אין להם כסף לסוכר שיעשו ריבה. רק בישראל זה עובר .
  סגור
 • 1.
  בוחר נכבות
  הקנדי 22/08/2013 23:10
  הגב לתגובה זו
  1 0
  ממזר איך הוא ממלא נשים סביבו לא שהן לא מוכשרות חלילה אלה מניפולציות פוליטיות זולות בדיוק כמו ביבי נופת צופים פוליטיקה חדשה עאלק הלוואי ישאר בקדנציה הבאה מובטל
  סגור