כצמן מחזק - זהבית כהן מצטרפת לדירקטוריון גזית גלוב

גזית גלוב ממנה את זהבית כהן לדירקטריון החברה לאחר סיום כהונתו של שי פלפל. בנוסף, דווח על אישור תקנון שיובאו מידי שנה מינוי כל הדירקטורים בחברה שאינם חיצוניים
|
זהבית כהן, צילום: רמי זרנגר
הבוקר (ד') מדווחת גזית גלוב, חברת הנדל"ן המניב שבשליטתו של חיים כצמן' על מינויה של זהבית כהן לדירקטוריון החברה, זאת לאחר הודעת סיום כהונתו של שי פלפל. כהן הינה שותפה בקרן אייפקס העולמית ומנכ"לית המשרד בישראל. כמו כן, לאחר מינויה של כהן, הוחלט בדירקטוריון על אישור תיקון לתקנון, במסגרתו יובאו מדי שנה למינוי כל הדירקטורים בחברה אשר אינם חיצוניים.
נזכיר כי הדיווחים הינם בצל הירידות החדות במניית גזית גלוב -0.96% גזית גלוב 3,511 -0.96% גזית גלוב בסיס:3,545 פתיחה:3,545 גבוה:3,545 נמוך:3,507 תמורה:3,707,311 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , שהשלימה לאחרונה ירידה של כ-40% מהשיא, לשפל של 5 שנים. בעקבות כך, לפני כשבוע ביקר חיים כצמן בעל השליטה ויו"ר החברה בישראל ונפגש עם מוסדיים בניסיון לתקן את מערכת היחסים עם החברה (ובעיקר עם המניה) - "השוק מעניש את גזית גלוב יתר על המידה", כך אמר. 
מגזית גלוב נמסר כי המינוי של כהן הינו משום ניסיונה בתחום המיזוגים ורכישות: "תחום בו תוכל לתרום ליישום האסטרטגיה של החברה". כאמור, כהן שימשה בעבר כיו"ר הדירקטוריונים של תנובה ופסגות, ובטרם הצטרפה לאייפקס, כיהנה כמשנה למנכ"ל וכסמנכ"ל כספים בקבוצת איי.די.בי, כסמנכ"לית ב- Chase Manhattan Bank ועוד. 
חיים כצמן, בעל השליטה ויו"ר דירקטוריון גזית גלוב, הגיב על שינוי התקנון ומסר כי: "השינוי במתכונת הדירקטוריון מיועד להגביר את האיכות הגבוהה של המימשל התאגידי בקבוצה, ולהתאימו למקובל בחברות גלובליות מובילות. אנו רואים חשיבות רבה בהעמדת הדירקטורים לבחירה מדי שנה, משום שהדבר מעניק לחברה גמישות ניהולית ומאפשר לכלל בעלי המניות מן הציבור, להשפיע באמצעות האסיפה הכללית על מינוי דירקטורים".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות