במיטב מעריכים: למשקיעים - סלקום עדיפה על פרטנר

בראיון מצולם ל-Bizportal צופה האנליסט ניר זוננברג ממיטב, פגיעה בחברות הסלולר המקומיות ברבעון 3 בשל תחילת ניוד המספרים. הוא מעריך: "קצב גידול הלקוחות יתמתן בשנים הקרובות"
|
במיטב מעריכים: למשקיעים - סלקום עדיפה על פרטנר

מאז פברואר - בעקבות הנפקת סלקום מושכות מניות הסלולר הישראליות - פרטנר וסלקום תשומת לב רבה. האנליסט ניר זוננברג ממיטב מדבר איתנו היום על הענף הכל כך תחרותי הזה ועל ההשלכות של התנהלות התחום על שתי המניות הללו. בבסיס אומר זוננברג, כי הצפי של מיטב הינו שבשנים הקרובות יתמתן קצב גידול הלקוחות של שלוש השחקניות בתחום: סלקום,פלאפון ופרטנר וכי כולן יאלצו למצוא מקורות אחרים לצמיחה.

השוק, הוא מסביר, נמצא בשווי משקל והחברות ינסו למקסם את התועלת לעצמן מבסיס הלקוחות הקיים שלהן. אחד הנושאים להם נתנו במיטב תשומת לב מיוחדת היא תוכנית ניוד המספרים המתוכננת לצאת לפועל הרבעון השלישי של 2007. "אחרי שישקע האבק נראה את התוצאות למהלך זה בסעיפים כמו 'שימור הלקוחות' של החברות בתחום", הוא מעריך.

ועוד בעניין המשך הצמיחה, מתייחסים במיטב לנושא היציאה לחו"ל של השחקניות בשוק הסלולר הישראלי. בשורה התחתונה מסביר זוננברג, בין השאר, כי הוא לא רואה למעשה יתרון תחרותי ייחודי לחברות מישראל שיסייע להן בכניסה למדינות נוספות.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות