לוהטת: המניה בת"א שטסה כעת 12.5% ברקע לדיווח שהוציאה ומשלימה ראלי של 300%

מניית סרגון מזנקת בבורסה ב-14% לאחר שדיווחה על חוזה חדש בהיקף של כ-60 מיליון דולר
|
השיבה להודו
חברת סרגון מרמת החייל הודיעה היום כי מפעיל תקשורת Tier 1 בהודו בחר שוב בפלטפורמת ה-IP-20 שלה וביצע הזמנות חדשות בסכום של למעלה מ-60 מיליון דולר מתחילת שנת 2017 במטרה להרחיב בצורה משמעותית את כיסוי רשת ה-4G LTE ולהגדיל את קיבולת הרשת.
לאור דרישות האספקה עבור הזמנות אלו מעלה סרגון את תחזית ההכנסות הראשונית למחצית הראשונה של 2017 ב-20 עד-25 מיליון דולר, כאשר ההשפעה העיקרית צפויה במהלך הרבעון השני של 2017.
מניית {סרגון} קופצת 12% ברקע לדיווח ומשלימה ראלי של 300% תוך שנה לשווי של מעל מיליארד שקלים. 
במהלך שיחת הועידה האחרונה שדנה בתוצאות הפיננסיות, אותה קיימה החברה בנובמבר 2016, הנהלת החברה ציינה כי ההכנסות הרבעוניות צפויות להתייצב בטווח שבין 75 ל-80 מיליון דולר במהלך הרבעונים הבאים, תוך לקיחה בחשבון של ירידה עונתית אפשרית. נכון לעכשיו, תחזית ההכנסות הראשונית של החברה למחצית השנייה של 2017 נותרת ללא שינוי, והחברה ממשיכה לצפות להכנסות של 75-80 מיליון דולר בממוצע לרבעון ברבעונים השלישי והרביעי. 
פלטפורמת IP-20 מאפשרת למפעיל התקשורת לקשר אתרי 4G LTE ברחבי הרשת, ולספק שירותי מולטימדיה באיכות HD למנויים בהודו. הגל החדש של הפריסות ברשת התמסורת האלחוטית עם פלטפורמת ה-IP-20 נועד לתמוך ביעדי המפעיל הסלולרי להרחיב בצורה ניכרת את הכיסוי הגאוגרפי של שירותי4G  ולהגדיל את קיבולת הרשת.
עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון: "ההחלטה האסטרטגית וארוכת הטווח מצד הלקוח לפרוס בנחישות את פלטפורמת ה-IP-20 שלנו, מהווה עדות ליכולות שלנו לעזור ללקוח להשיא את הערך הגבוה ביותר. אנו מחויבים לספק מענה לאתגרי התמסורת האלחוטית של לקוחותינו באמצעות אספקת פתרונות חדשניים והטובים מסוגם אשר עולים בקנה אחד עם הצרכים הקיימים והעתידיים של הלקוח".
 
סרגון נטוורקס עוסקת בתמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul). סרגון מסייעת למפעילי תקשורת ולספקי שירותי תקשורת נוספים בעולם להגדיל את היעילות התפעולית ולשפר את חוויית המשתמש באמצעות פתרונות תמסורת אלחוטיים חדשניים.
מניית סרגון ב-12 החודשים האחרונים:

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות