חג'ג' רכשה מאזורים וקנדאל אופציה לבניית מלון במרינה בהרצליה

שווי הקרקע מוערך בכ-88.5 מיליון שקל. מדובר במלון דירות שישווק לתקופות של 90 עד 180 יום בשנה
|
חג'ג', צילום: יח"צ
קבוצת חג'ג' הודיעה אתמול (ד') כי רכשה באמצעות חברת הבת הציבורית, רג'נסי אופציה לרכישת קרקע בגודל 10,191 מ"ר במרינה שבהרצליה. את האופציה, שתוקפה הוא עד ה-31 בדצמבר 2015, רכשה רג'נסי מהחברות אזורים ומקנדאל תמורת 2 מיליון שקל.
הקרקע, הממוקמת על שפת הלגונה והטיילת, בסמוך לפרויקט ריץ' קלרטון, כוללת זכויות בנייה לצרכי מלונאות/תיירות ו-69 מקומות חנייה בנויים, הנמצאים במרתפי בניין בנוי השוכן עליה. שוויה מוערך בכ-75 מיליון שקלים בתוספת מע"מ (88.5 מיליון שקלים).
על פי ההסכם, חג'ג' תוכל במהלך תקופת האופציה לבצע פעולות תכנון על הקרקע, לרבות בקשות להיתרי בנייה. על פי התב"ע הקיימת, על הקרקע ניתן להקים שטחים בסך כ-10,500 מ"ר עיליים. בכוונת חג'ג' להקים במקום פרויקט דירות נופש, שחלקן ישווקו לשימוש של בין 90 ל-180 ימים בשנה, כשביתרת הזמן יושכרו היחידות כחלק מהפול המלונאי. מדובר בדירות נופש ברמה של 5 כוכבים. בימים אלו מנהלת קבוצת חג'ג מו"מ מול חברות המלונאות המובילות בעולם להפעלת המלון.
נכון להיום, חג'ג' בוחנת את המתווים האפשריים לביצוע הפרויקט, כשהאופציות הן לבצע אותו בעצמה בדרך היזמית המקובלת, או באמצעות גיבוש קבוצת רכישה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות