עונת הדוחות: ארארסאט מדווחת על הכנסות שיא של 32.9 מיליון ד'

ספקית שירותי המדיה הדיגיטלית הכוללים ניהול תוכן ושירותי הפצה גלובליים, מדווחת הום על תוצאות הרבעון הראשון שהסתיים ב-31 במרץ 2014.
|
דוחות
ספקית שירותי המדיה דיגיטלית, ארארסאט (סימול: RRST), דיווחה היום תוצאותיה לרבעון הראשון של 2014. החברה דיווחה על הכנסות שיא של 32.9 מיליון דולר, עלייה של 12.3% בהשוואה לרבעון הראשון של 2013.

הרווח הנקי במונחי Non-GAAP הסתכם ב-12 סנט למניה, לעומת 11 סנט למניה אשתקד. במונחי GAAP הסתכם ב-10 סנט למניה, לעומת 9 סנט למניה אשתקד. מפעילות שוטפת הסתכם ב- 2.0 מיליון דולר, לעומת 2.4 מיליון דולר ברבעון הראשון אשתקד.

אבי כהן, מנכ"ל ארארסאט: "הרבעון הראשון מהווה פתיחה חזקה לשנת 2014 עבור ארארסאט, תוך שייצרנו הכנסות שיא והצגנו צבר שיא של הזמנות עבור 12 החודשים הבאים. האסטרטגיה עליה הכרזנו פועלת. אנחנו מרחיבים את נתח השוק שלנו באיזורי מפתח באמצעות מינוף ההון האנושי המקצועי המקומי ואנו פועלים על מנת להרחיב את פעילותנו עם יצרני תוכן מובילים.

מאמצינו להרחבת יכולות ניהול התוכן שלנו הובילו לא רק לזכייה בקרב לקוחות גדולים אלה, אלא גם איפשרו לנו להעמיק את פעילותינו בקרב לקוחות קיימים, מאחר והפכנו לשותף המועדף לניהול כל ההיבטים של צרכי ניהול התוכן של לקוחותינו."
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות