מריוס נכט הזרים תשלום של 10 מיליון דולר לריגנרה של אינטרקיור

נכט, המשמש גם כיו"ר דירקטוריון ריגנרה והינו בעל מניות מוביל בחברה יזרים 10 מיליון דולר נוספים במידת הצורך
|
מריוס נכט הזרים תשלום של 10 מיליון דולר לריגנרה של אינטרקיור
חברת אינטרקיור הודיעה הבוקר לבורסה בתל אביב כי החברה הבת (23.48%) ריגנרה פארמה, קיבלה את תשלום ראשון של 10.7 מיליון דולר ממריוס נכט, המשמש גם כיו"ר דירקטוריון ריגנרה והינו בעל מניות מוביל בחברה. 
העברת התשלום התבצעה לאחר שבחודש ינואר הגיש מריוס נכט לחברה הצעת השקעה בסך 20 מיליון דולר, כאשר בשלב הזה לאחר העברת התשלום הראשון, דוללה אחזקתה של אינטרקיור בריגרנרה ל-12.48%. על פי ההסכם עם נכט, 10 מיליון דולר יועמדו לרשות ריגנרה במידה ותזדקק לסכום בהמשך.
בנוסף המשקיעים יקבלו אופציות למניות בכורה ב" במחיר המשקף פרמייה של 20% על המחיר בהשקעה הנוכחית.במידה והיה צורך בשישמו כספי השלב השני, ההשקעה תתבצע באותם תנאים.
ריגנרה הינה חברה פרטית בתחום הביומד העוסקת במחקר ופיתוח שיטות טיפול חדשניות לשיקום רקמות בגוף האדם. ריגנרה מפתחת את תרופתה, RPh201 לשיקום עצב הראיה. קהל היעד של התרופה הינם מטופלים אשר הרפואה כיום אינה מציעה כל שיטת טיפול לשיפור חומרת מצבם הרפואי. כאמור, לאחר השלמתו של ניסוי שלב 2 ריגנרה נערכת בימים אלו לביצוע ניסוי שלב 3. על בעלי המניות של ריגנרה נמנים, מריוס נכט, פרופ" יצחק פטרבורג וצדיק חזן, מייסד ריגנרה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות