הכנסות סרגון ב-2011 זינקו ב-78% לשיא של 445 מיליון דולר

בשורה התחתונה נפלו רווחי החברה ברבעון הרביעי בכ-62% ל-2.3 מיליון דולר. הדוחות החזקים ממחישים את השפעת רכישתה של נרה נטוורקס
 | 
עירא פלטי
חברת {סרגון} פירסמה היום (ג') את דוחותיה לרבעון הרביעי ולשנת 2011 כולה. החברה המתמחה המובילה בעולם לפתרונות backhaul (תקשורת אלחוטית בין תחנות הבסיס והמתג הראשי), הציגה שיא בהכנסות השנתיות שזינקו ב-78% והסתכמו ב-445.2 מיליון דולר. גם הכנסות הרבעון הרביעי זינקו ב-77% ל-118.5 מיליון דולר.

בשורה התחתונה סרגון מדווחת ברבעון הרביעי על ירידה חדה של כ-62% ברווח נקי על בסיס Non-GAAP ל-2.3 מיליון דולר, או 6 סנט למניה. זאת לעומת Non-GAAP ברבעון הרביעי של 2010 של 6.1 מיליון דולר, או 17 סנט למניה רגילה ומניה בדילול מלא. נציין כי הרווח הנקי ברבעון הרביעי ב-2011 כולל נטרול של הוצאות חד פעמיות בגין אופציות לעובדים בסך של 2 מיליון דולר והוצאות בסך של 8.4 מיליון דולר, הקשורות ברכישת נרה נטוורקס בחודש ינואר 2011.

בקופת החברה היו בסוף השנה מזומנים ושווי מזומנים בסך של 49.5 מיליון דולר.

הדוחות החזקים ממחישים את השפעת רכישתה של נרה נטוורקס ועל הפיכת החברה לשחקנית ה- backhaul העצמאית המרכזית ביותר בשוק התקשורת האלחוטית, מבחינת התמחות מקצועית ומגוון הפיתרונות שהיא מספקת לשוק, ולאחת מעשר חברות ההיי טק הישראליות הגדולות הנסחרות בנאסד"ק, מבחינת היקפי מכירות שנתיים.

עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון נטוורקס אומר, כי "אנו מדווחים על הכנסות גבוהות, שיפור ברווח הגולמי ובריווחיות ברבעון הרביעי, הנובעים מהמשך הוצאתם לפועל של תוכניות החברה. אני שמח לומר, כי הליך המיזוג העסקי עם חברת נרה הושלם. אנו מאמינים כי ההחלטה שקיבלנו להיות הראשונים למנף את הסבב האחרון של המיזוגים בתעשייה, בשילוב עם אינטגרציה מהירה, יובילו אותנו לגידול בנתח השוק ולהמשך תהליך הצמיחה כמתמחה מספר 1 בעולם לפתרונות backhaul אלחוטיים".

פלטי מוסיף, כי "אנו צופים, כי הכנסות הרבעון הראשון של 2012, יהיו דומות להכנסות הרבעון הרביעי של 2011, בשל סביבה מקרו כלכלית מאתגרת לצד חששות פוליטיים בחלק מהגיאוגרפיות, אשר מקשות על ספקי התקשורת. יחד עם זאת, אנו צופים לגידול בצבר ההזמנות, בין היתר בשל גידול במספר הלקוחות החדשים. התחזית שלנו ל-2012 היא צמיחה של 10-12%, ושיפור הדרגתי בתוצאות העסקיות. היעד שלנו לסוף שנת 2012 הוא של כ-35% ורווחיות תפעולית של כ-8-9%".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות