כלל ביו מכרה מניות ביוקנסל לילין לפידות בדיסקאונט של 16%

בעלת השליטה בביוקנסל מכרה את המניות תמורת כ-8 מיליון שקל בעסקה מחוץ לבורסה במטרה לאפשר לחברה לעמוד ברף החזקות הציבור
|
(1)
יאיר לפידות, צילום: יח"צ
חברת כלל ביוטכנו -0.36% כלל ביוטכנו 165.3 -0.36% כלל ביוטכנו בסיס:165.9 פתיחה:165.9 גבוה:167.3 נמוך:163.3 תמורה:52,960 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא:  בעלת השליטה בחברת {ביוקנסל} (36.2%) דיווחה הבוקר (א') על חתימת הסכם למכירה מניות ביוקנסל לבית ההשקעות ילין לפידות בהיקף של 8 מיליון שקל ובדיסקאונט של כ-16% על מחיר הבסיס של המניה הבוקר.
החברה מדווחת על מכירה של כ-7.6 מיליון מניות לבית ההשקעות ילין לפידות, בעסקה מחוץ לבורסה אשר בוצעה במחיר של 1.05 שקלים למניה, המשקף דיסקאונט של כ-16% ביחס לשער הבסיס של המניה הבוקר. 
מכירת המניות בוצעה בכדי לאפשר לביוקנסל לעמוד ברף החזקות ציבור הנדרש על פי תקנון הבורסה, כאשר לאחר השלמת העסקה שיעור ההחזקה של כלל ביו במניות ביוקנסל  עומד על כ-36.2% מהון המניות המונפק של ביוקנסל.
ההודעה מגיעה בהמשך לדיווח מיום 12 באפריל, אודות התקשרותה של ביוקנסל בהסכמים להשקעה כוללת בהיקף של כ-23 מיליון דולר בביוקנסל. כמו כן, כלל ביו אשר התחייבה להשקיע 3 מיליון דולר בביוקנסל במסגרת ההשקעה, בוחנת מול ביוקנסל ומול קרן שביט קפיטל, המשקיע המוביל את ההשקעה, אפשרות להגדיל את חלקה לסך של 5 מיליון דולר. ככל שהחברה תגדיל את חלקה בהשקעה כאמור, שיעור ההחזקה של החברה במניות ביוקנסל צפוי לעמוד על כ-30% לאחר השלמת ההשקעה.
בהתאם להודעת כלל ביו, אין כל וודאות באשר להשלמת ההשקעה, לרבות, בשל אי קבלת אישורים נדרשים, התממשות גורמי סיכון המאפיינים את ביוקנסל, התפתחויות במצב עסקיה של ביוקנסל או בשווקי ההון בהם היא פועלת. בנוסף, השלמת ההשקעה כפופה, בין היתר, לקבלת אישור האסיפה הכללית של בעלי המניות של ביוקנסל ואישור הבורסה לרישום למסחר של המניות.
תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  בשנה וחצי האחרונות , אכזבה גדולה. בין האחרונות בתשואות
  ילין לפידות 22/04/2018 13:00
  הגב לתגובה זו
  0 0
  התנפחה יתר על המידה, והתשואה בשנה וחצי האחרונות גרועה מאד. אלטשולר ואקסלנס מובילות, וילין לפידות נשרכת מאחור. אסור, אסור בהחלט לשים את כל ההשקעה האישית בחברת השקעות אחת. עשיתי זאת, ואכלתי אותה. חייבים לפזר את ההשקעה לפחות לשתי חברות, ולא לשים את כל הביצים בסל אחד. בשנים הראשונת ילין השיאה תשואות יפות, אולם לאחרונה הידרדרה מאד. אני שוקל להעביר חלק ניכר מהשקעתי שם , לאלטשולר. אולם רצוי שאלטשולר ישפרו את מתן שירותיהם, כי בנושא זה (חשוב מאד)ילין לפידות היא הטובה ביותר. אבל אני מעדיף תשואה גבוהה על פני שירות מעולה.
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות