והוא ישמור עליכם באמת

 | 
eva, צילום: eva
אתם לפני החלפת צילינדר בדלת. בין אם חוויתם פריצה לבית או קניתם בית חדש
אולי פשוט הצילינדר הישן עשה את שלו, הנה כמה דברים שעליכם לדעת על EVVA - השחקנית החדשה והמעניינת בשוק מערכות הנעילה הישראלי.
לא מעט אנשים נזקקים להחלפת צילינדר ולעיתים גם לפריצת דלת הכניסה שלהם, לפחות כמה פעמים בחייהם. לפעמים זה קורה בנסיבות משמחות של מעבר לדירה חדשה, ולפעמים אחרי טראומה לא נעימה של פריצה הביתה או אחרי שנתקעו בחוץ כי המפתח שלהם נשבר או נתקע במנעול שעבר זמנו.
להחליף צילינדר זאת משימה שעוסקת נטו בביטחון אישי. אנו נוטים לשכוח אבל הבית שלנו מכיל את כל מה שיקר לנו: המשפחה שלנו, וחפצינו האישיים ולעיתים גם היקרים.
לצערנו הרב, משטרת ישראל מתקשה מאוד לתת מענה לבעיית הפריצות.
דיווח של חדשות 2 מהחודש האחרון מראה שהמשטרה מפענחת רק 6 אחוזים מסך כל הפריצות לבתים בישראל בשנה.
פיענוח כזה הוא קריטי על מנת ללמוד את שיטות העבודה של הפורצים. וכששיעורי הפיענוח כה נמוכים, לא נותר לנו האזרחים אלא רק לסמוך על עצמנו.
לכן, עיקר האחריות לביטחון שלכם ושל המשפחה שלכם נמצא, כמו תמיד, על כתפיכם.
הנטייה לחפש את מה שזול בכל הקשור להחלפת צילינדר היא טעות, מאחר ומרבית הפריצות לבתים היום הן מה שמכונה בשפה המקצועית: "פריצות שקטות".
ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון
מעתיקים מפתח מבלי שתרגישו
"פריצות שקטות" מתחלקות גם הן לשני סוגים עיקריים: העתקה פיראטית של המפתח ופריצה של הצילינדר באמצעות כלים שניתן לרכוש היום בכל אתרי האינטרנט בקלות רבה.
העתקה פיראטית של מפתח נעשית בדרך כלל בשלוש דרכים:
הטבעת פלסטלינה – הקוד של המפתח הוא בעצם שילוב של חיתוכים מכאניים. הטבעה בחומר כמו פלסטלינה מאפשרת יצירת עותק מדויק של המפתח שלכם. הנחתם לרגע את צרור המפתחות בעבודה או בבית קפה והסטתם מבט? קחו בחשבון שמישהו כבר עבר שם ו"הטביע" את המפתח שלכם. מכאן, הדרך אל הבית שלכם קצרה.
העתקת מפתח באמצעות צילום – צילום פשוט של המפתח שלכם באמצעות הסמארטפון מאפשר גם הוא ,דרך ראייה של הקוד המכאני, העתקה קלה של המפתח.
הדפסה במדפסת תלת מימד- היום קל יותר מתמיד, באמצעות מדפסת תלת מימד, לגנוב מפתח ולבצע העתקה מושלמת שלו. מעסיקים עובד משק בית? – קחו בחשבון שאתם חשופים להעתקה מסוג זה.
בעדות מרתקת של "המשכפל של העולם התחתון" שפורסמה באתר YNET – נחשפה אמת מרה, לפיה כרטיסי בקרת השכפול והצילינדרים הטובים ביותר של החברות המובילות בישראל הם למעשה קלים מאוד להעתקה.
לכן, ברכישת צילינדר לדלת צריך קודם כל לבדוק את רמות ההגנה מפני "הפריצות השקטות".
 
האוסטרים והישראלים חברו יחד
לאחרונה חתמה חברת "לוקוגן" בבעלות לוחם הימ"מ לשעבר ומומחה בפריצה שקטה דויד קוגן, על הסכם יבוא בלעדי עם ענקית מערכות הנעילה האוסטרית EVVA .
חברת "לוקוגן", שמתמחה גם בשכפול מפתחות לרכב, מביאה משב רוח מרענן בכל הקשור לרמת הידע והמקצועיות בתחום המנעולנות.
חברת EVVA היא אחת מחברות הביטחון הגדולות באירופה. היא מעסיקה מעל ל-800 עובדים ב-16 מפעלים ברחבי אירופה, ומיצאת אתמוצריה לכ-50 מדינות ברחבי העולם. החברה היא בבעלות משפחתית ועוברת מאב לבן כבר כמעט 100 שנה. האוסטרים, שידועים ברמת היצור הגבוהה של מוצרי מיכון, מיצרים את כל חלקי הצילינדרים במפעל בוינה, ולא מייבאים דבר מסין.
מערכות הנעילה של EVVA מרשתות מבנים רגישים בכל רחבי העולם, בהם שדה התעופה של וינה, המוזיאונים של סברובסקי, ה"דויטשה בנק" ברחבי אירופה, הבנק המרכזי של סלובקיה ומשרדי גוגל במזרח הרחוק. לחברה מחלקת מחקר מפותחת וייחודית שהצליחה לפתח פטנטים בלעדיים המגנים מפני "פריצה שקטה" של הצילינדרים שלהם בצורה כמעט הרמטית.
הצילינדר הטוב בעולם- עם אחריות והתחייבות
בראש סדרת הצילינדרים המכאנית של EVVA  (שמונה סה"כ 5 צילינדרים בחמש רמות אבטחה עולות), עומד מה שמוגדר ע"י המומחים: הצילינדר הטוב בעולם: MCS –מערכת "הקוד המגנטי".
טכנולוגיה ייחודית ששומרת את הקוד בלתי נראה. צילינדר MCS – הקוד המגנטי.
מדובר בפטנט ייחודי שפותח על מנת למנוע העתקות מפתח פיראטיות. המומחים של EVVA ישבו, חשבו, ופיתחו צילינדר מגנטי לחלוטין, שהקוד שעל המפתח נמצא בשמונה עיגולים מגנטים זהים ולא ניתן לקריאה בעין. כל המפתחות של המערכת בעולם נראים אותו דבר, והעתקה באמצעות פלסטלינה,צילום או מדפסת תלת מימד פשוט אינה אפשרית.

החברה מתחייבת שאי אפשר להעתיק בפלסטלינה, צילום ומדפסת תלת מימד. מפתח של צילינדר MCS.
שמונת הגלגלים המגנטיים שעל המפתח מתחברים עם החדרת המפתח לגלגלים מגנטיים הנמצאים בתוך הצילינדר וכך מתבצע הליך פתיחת המנעול.
בגלל רמת הביטחון הגבוהה לא ניתן לשכפל את המפתח לצילינדר הזה בשום מקום בעולם מלבד במפעלי החברה בוינה.לוקוגן היבואנית מבטיחה מפתח תוך 14 ימי עסקים, ואתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד לא קיבל גישה למפתח שלכם.
כשהגלמים מסתובבים – אי אפשר להיות רגועים
בעיה נוספת עם שוק המנעולים בישראל נעוצה בעובדה שאין שום פיקוח על מקצוע המנעולנות בארץ.כל אחד, כולל בעלי עבר פלילי, יכולים לקום בבוקר ולהחליט שהם הופכים למנעולנים. קרו לא מעט מקרים בהם גורמים עברייניים חברו למנעולנים, וקנו מהם גלמים או העתיקו מפתח בזמן שכפול מפתחות לרכב. גם מכונות שכפול רבות זמינות לכל המרבה במחיר.
לכן בחברת "לוקוגן" החליטו שאת שני הצילינדרים הבאים בסדרה של EVVA ניתן יהיה לשכפל אך ורק במרכזי השכפול של היבואנית הבלעדית, ולא בכל חנות מנעולן. נכון, זה אומר שהלקוח יאלץ לחכות כמה ימים למפתח, אבל הוא יכול להיות בטוח שאין סחר לא חוקי בגלמי המפתחות של הצילינדר שלו.
מדובר בשני צילינדרים מוגני פטנט ובעלי הגנות גבוהות גם נגד פריצה שקטה וגם נגד חבלה.
הראשון, 3KS- מערכת שלושת הנחשים, הוא צילינדר בעל פטנט ייחודי, נטול קפיצים, מה שמוריד את הבלאי שלו כמעט לאפס, ומבטיח עמידות לאורך זמן.

מפתח עם תעלות ייחודיות וצילינדר נטול קפיצים. מערכת "שלושת הנחשים" של EVVA.
המפתח הייחודי שלו מורכב מקוד מכאני צדדי בשילוב 3 תעלות חרוטות ברמת דיוק מקסימלית וקשה מאוד להעתקה. בגלל שהוא נטול קפיצים, מובטחת לכם חוויית משתמש מעולם אחר בעת החדרת המפתח למנעול- אפס התנגדות וחלק "כמו חמאה".
הצילינדר הנוסף הוא ה- ICS – מערכת "הקוד הצדדי".זהו צילינדר עם מפתח בעל קוד צדדי נסתר ועוד חמישה חיתוכי תעלות. גם הלוק של המפתח מרשים והוא מתאים לכאלו שהפוזה חשובה להם לא פחות מרמת הביטחון.
בתחתית הסדרה נמצאים עוד שני צילינדרים מצויינים, ה-EPS  -המערכת הקלאסית, וה-FPS – המערכת הפונקציונאלית. אלו צילינדרים קלאסיים וחזקים, מוגני פטנט ובמחירים של עד 600 שקלים כולל עבודת ההתקנה.
את המפתחות שלהם ניתן יהיה לשכפל אך ורק אצל המנעולנים המורשים של EVVA. ב"לוקוגן" מקפידים להדגיש שהמנעולנים המורשים נבחרו בקפידה והם עומדים בסטנדרטים אישיים ומקצועיים גבוהים.
אז עכשיו,אחרי שיש לכם את כל המידע, זה הזמן להתקשר למנעולן.הפעם תהיו הרבה יותר חכמים ואל תתביישו לשאול את השאלות הקשות על רמת ההגנה הנדרשת.אחרי הכל, שווה להיות יסודיים עכשיו, מאשר להצטער אח"כ, כשכל הבית הפוך והרגשת חוסר האונים משתלטת עליכם.
לעוד מידע על המערכות של EVVA מבית לוקוגן ניתן לבקר באתר החברה
www.lockogan.co.il
 
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה