לימודים באינטרנט עם מורים פרטיים

 | 
hashavimimimim98789, צילום: shutterstock
לימודי גרפיקה – לימודים באינטרנט עם מורים פרטיים
כמה פעמים אמרתם לעצמכם שאתם רוצים להתמקצע בתוכנות מסויימות? כמה פעמים רציתם ללמוד גרפיקה ולהיות מעין "אמני מחשב"? כמה פעמים רציתם לעשות שינוי בקריירה וגרפיקה תמיד משכה אתכם אבל לא מצאתם את הזמן והכסף לעשות את השינוי הזה? עכשיו זה אפשרי. לימודי גרפיקה באינטרנט עם מורים פרטיים מאפשרים לכל אחד להיות מומחה, וללמוד במקום שנוח לו ובזמן שנוח לו. אז זהו, עכשיו אין תירוצים יותר...
העידן בו אנו חיים הוא עידן אינטרנטי, עידן בו התקשורת שונה לגמרי ממה שהיא היתה בעבר, והיא היום בעיקרה וירטואלית. אפשר לדבר הרבה על החסרונות של השינוי הזה שהעולם עבר, אבל הוא כאן ובשביל להישאר, ואנו צריכים לרתום אותו לטובתנו כמה שיותר. לימודים אונליין עם מורים פרטיים הם אחד מהיתרונות הרבים של עידן האינטרנט, והם מאפשרים לכל אחד ללמוד כמעט כל מה שהוא ירצה מהבית או מכל מקום אחר.
איך זה עובד?
לימודי גרפיקה אונליין עם מורים פרטיים מתקיימים בצורה פשוטה. כל מה שצריך הוא מחשב וחיבור לאינטרנט וזהו, אפשר להתחיל ללמוד. הלימודים מתקיימים באמצעות אחת מהתוכנות הייעודיות לכך, תוכנות שבאמצעותן ניתן קודם כל לדבר האחד עם השני עם קול ושמע, ובנוסף, וזה החלק החשוב, ניתן לשתף את שני המחשבים כך שכל אחד יוכל לעבוד על המחשב של השני מה שאומר בפועל, המורה יוכל להראות לתלמיד מה שהוא רוצה על מחשב התלמיד, והתלמיד יוכל לתרגל על מחשב המורה ובכל הזמן הזה שני הצדדים ייראו את שני המחשבים.
יתרונות
  • נוחות – לא צריך לצאת מהבית, לא צריך לעמוד בפקקים, לא צריך לחפש חנייה... אפשר לשבת בבית עם כוס קפה טובה, ופשוט ללמוד.
  • עלות – גם אם המחיר הבסיסי של לימודים כאלו יהיה יקר יותר ממה שמציעות המכללות, אם עושים את החישוב המלא זה יהיה זול יותר. לא צריך להפסיד שעות עבודה (ניתן ללמוד בערב או בסופי שבוע) לא צריך להוציא כסף על קנייה של אוכל, לא צריך לשלם על תחבורה ציבורית או דלק, ולא צריך לשלם על חנייה.
  • לומדים מתי שרוצים – כפי שציינו אין הגבלה של שעות כמו במכללה רגילה. כל מה שצריך זה תיאום בין שני הצדדים לגבי מועדי השיעורים, וניתן לקיים אותם בכל זמן.
  • לומדים איפה שרוצים – גם אם במהלך הלימודים אתם נוסעים לחו"ל לתקופת מה, אין צורך לעצור את הכול. פשוט לומדים איפה שנמצאים.
 
נכתב באדיבות מכללת סולו קורס גרפיקה אונליין
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה