תנועות קיצוניות: איזו מנייה טסה 13.5% בוול סטריט? ואיזו מניה נפלה 7%?

 | 
עונת הדו"חות
למרות שנכנסה לשלבי הסיום שלה, עונת הדו"חות בוול סטריט ממשיכה לספק דרמה במניות ותנועות חדות במניות של חברות גדולות. הנה דוגמה לשתיין מהן:
1. לולומן (סימול: LULU) - חברת בגדי היוגה הפופולארית פרסמה את הדו"ח הרבעוני שלה והציגה הכנסות ורווחים גבוהים מהצפוי. בנוסף, החברה הציגה עליות בחניות זהות והגדילה את תחזית הרווחים שלה להמשך השנה. כמו כן החברה הודיעה כי תצא במהלך רכישה של מניות בשווי של 100 מיליון דולר. בתוך כך מניית החברה עלתה 15% ושווי השוק שלה הגיע לכדי 9.7 מיליארד דולר. 
נציין שחלק מהאנליסטים חששו מכך ששוק בגדי הספורט בארה"ב מגיע לכדי רוויה מסוימת. בתוך כך החדשות של רשת הבגדים הקנדית על כך שהחנויות הזהות שלה רשמו עלייה של 4%, הפתיעה במיוחד. כאשר כוללים את המכירות באתר האינטרנט של החברה, המכירות בחנויות הזהות עלו ברבעון האחרון בשיעור של 7%. הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-41 סנט למניה ועלה בקצב שנתי של 14%.
2. H.R. BLOCK (סימול: HRB)- חברת רואי החשבון  העולמית פרסמה את הדו"ח לרבעון השלישי של השנה והציגה תוצאות מאכזבות. החברה הפסידה 67 סנט למניה ברבעון האחרון. מניית החברה צנחה בשיעור של כמעט 7% וירדה לכדי שווי שוק של 4.7 מיליארד דולר. אם כי לבסוף תיקנה וסיימה בירידות של 2.5% "בלבד".
על פי רויטרס, מדובר בהפסד הגבוה בסנט אחד אל מול צפי השוק. אמנם מדובר בפספוס קל, אך בכל אופן משמעותי כאשר לוקחים בחשבון את ההפסד החד ביותר מזה תשעה חודשים וככזה הדומה להפסד בתחילת השנה. נציין כי דינמיקת הרווחים בחברה מצביעה על כך שאת רוב רווחיה, היא מציגה ברבעון הרביעי של השנה - בתקופה בה החברות צריכות את שירותיה בהגשת דו"חות המיסים. ברבעון הרביעי של אשתקד, החברה הרוויחה 3.09 דולר למניה. 
 

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה