לימודים במחיר קבוצתי

 | 
sc2, צילום: shutterstock
Study Choice – לימודים במחיר קבוצתי
Study Choice הוא פורטל לימודים חדשני המציע מידע מקצועי רב ומידע עדכני על מסלולי לימוד במגוון רחב של תחומי לימוד, תארים אקדמיים, לימודי תעודה ומסלולי לימוד מגוונים אחרים. אבל הבשורה הייחודית שמביא איתו הפורטל היא בשורת הלימודים במחיר קבוצתי.
ממנפים את כוח הקבוצה לטובת חברי הקבוצה
ככלל, לימודים הוא עניין אישי ואינדיבידואלי, וכל סטודנט אחראי על הרשמה לתחום הלימודים שמעניין אותו, במוסד הלימוד המועדף עליו, ואחראי גם על ההישגים האישיים שלו והציונים שיקבל בלימודיו. דווקא מתוך תפיסה זו, אפשר להעריך את המודל הייחודי שמציע פורטל Study Choice לבצע הרשמה קבוצתית ללימודים באמצעות יצירת חיבור בין קבוצה של סטודנטים הנרשמים יחד למסלול לימודים או למוסד לימודים מסויים, וממנפים את כוח הקבוצה להשגת תנאים טובים יותר.
מידע, קבלת החלטה והרשמה קבוצתית משתלמת
הפורטל של Study Choice מאפשר לכם ליהנות משורה של תועלות בכל התהליך של חיפוש ובחירת מסלול ומוסד לימוד, וכן בתהליך ההרשמה למוסד הנבחר:
  1. מידע אודות מסלולי לימוד קיימים – פורטל Study Choice סוקר עבורכם את כל המידע הדרוש לכם כדי להכיר את תחומי הלימוד שמעניינים אתכם לרבות מסלולים קיימים, מוסדות לימוד רלוונטיים, התמחויות, דרגות, היתרים, כלי עבודה ועוד שורה של פריטי מידע שיסייעו לכם בתהליך קבלת ההחלטה סביב מסלול הלימוד המתאים לכם ביותר
  2. קבלת החלטה סביב מוסדות לימוד – באתר Study Choice תוכלו למצוא מידע מפורט שנאסף על ידי צוות מקצועי אודות מוסדות הלימוד השונים שרלוונטיים לתחומי הלימוד שנבחרו על ידכם, לאיתור ובחירה על פי שורה של פרמטרים לרבות אזור מגורים, מסלולי לימוד, סוגי הסמכה וכדומה
  3. הרשמה למוסד לימוד נבחר – פה נכנס הערך הייחודי שיודע להציע לכם פורטל Study Choice על פני כל אתרי הלימודים האחרים. בשלב זה, לאחר שבחרתם מסלול לימוד ומוסד לימוד תוכלו להירשם באתר ללא עלות וללא התחייבות ולבחור בין שתי אפשרויות: אפשרות אחת להירשם באופן עצמאי, ובמקרה זה יסייע לכם Study Choice ביצירת החיבור עם גורמי ההרשמה הרלוונטיים במוסד הלימוד. האפשרות השניה היא להיכנס לרשימת המתנה להרשמה למוסד הנבחר, וכאשר תיווצר קבוצה בגודל מתאים, יפעל צוות האתר לבצע הרשמה קבוצתית של כל חברי הקבוצה מול האתר, ולהשיג עבורכם מחיר אטרקטיבי המנצל את כוח הקבוצה
שירותי ערך מוסף נוספים
באתר Study Choice תוכלו למצוא עוד שורה של שירותים שיכולים לסייע לכם לרבות מחירון הסוקר את מחירי מסלולי הלימוד השונים במוסדות לימוד שונים, שיעורי עזר מוקלטים והכנה לבחינות הסמכה הזמינים לכל המשתמשים באתר בעלות סמלית ואטרקטיבית, ועוד שורה של שירותים בעלי ערך מוסף.
כדאי להיכנס ולבדוק עוד היום
אם אתם נמצאים בשלב של בחירת מסלול לימוד ומוסד לימוד, כדאי מאוד להיכנס לפורטל Study Choice, להכיר את חבילת הערך המוצעת דרכו, ולמצות אותה לטובתכם בשורת המסלולים המוצעים באתר.
בהצלחה.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות