תומר מצרי

|
BIGTOMER, צילום: shutterstock
תומר מצרי הפקות היא חברה המתמחה בהפקת אירועים פרטיים ועסקיים בכל סדר גודל וקנה מידה, ובעלת התמחות מיוחדת בתחום הפקת אירועים לשומרי מסורת, וליהודים המעוניינים להפיק אירוע בארץ בשלט רחוק. החברה מנוהלת על ידי תומר מצרי, בעל יותר מ 10 שנות ניסיון בתחום, במהלכן חי את עולם ההפקות ובנה יכולות מתקדמות, המאפשרות לו כיום להציע את רמת ההפקה הגבוהה ביותר, עם יכולת העמדת אירוע בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם האירועים, לרבות אירועי יוקרה, אירועים המוניים כמו גם אירועים קטנים, פרטיים ואינטימיים.
חבילת הפקה מקצועית מקצה לקצה
תומר מצרי מעניק ללקוחותיו חבילת הפקה שלמה המבוססת על העקרון של לקיחת אחריות על כל היבטי ההפקה ללא צורך בכל מעורבות של הלקוח. החברה מבצעת את כל שלבי תהליך ההפקה משלב התכנון, דרך שלב בניית הקונספט, בחירת לוקיישן אידיאלי לאירוע, יצירת קשר וניהול ספקים ונותני שירות, טיפול בכל ההיבטים הטכניים והתפעוליים של הפקת האירוע, ביצוע הכנות אחרונות וניהול האירוע עצמו בזמן אמת. יחד עם זאת, מקפידה החברה על עבודה בשיתוף מלא עם הלקוח על בסיס העקרון של ריקוד טנגו, בו יכול הלקוח להביא לידי ביטוי את ההעדפות האישיות שלו בכל שלב, בידיעה ברורה שהכל נבחן בצורה מקצועית לטובת התוצאה הסופית.
מפיקים את כל סוגי האירועים למגזר הפרטי והעסקי
את ימיה הראשונים הקדישה החברה להפקת אירועים קטנים, בהם יכלה לייצר ערך מוסף אמיתי. עם חלוף השנים, פיתחה החברה שורה של יכולות מתקדמות המאפשרות לה היום להציע את שירותי ההפקה לכל סוגי האירועים ובכלל זה:
  • הפקת חתונות
  • הפקת שמחת בר מצווה לרבות אירועי עלייה כותל
  • הפקה וארגון שבתות חתן
  • הפקת אירועים ייעודיים לשומרי מסורת
  • הפקת אירועים בשלט רחוק – מיועד לתושבי חוץ המעוניינים להפיק אירוע בישראל
  • הפקת אירועים עסקיים, אירועי חברה וכנסים מקצועיים
  • הפקת אירועי קונספט מיוחדים
התנהלות מקצועית ושיתופית מול הלקוח
חברת תומר מצרי מציעה יכולות מתקדמות של הפקת אירועים עם אפשרות להפקת אירועי יוקרה לאלפי מוזמנים, אירועים משפחתיים עם מאות מוזמנים ואירועים קטנים בהם הדגש מושם על ההיבט האינטימי והרומנטי, הכל בהתאם לדרישות הלקוח. צוות אנשי המקצוע בחברה, בראשותו של תומר מצרי, מקפיד על ניהול תהליך יסודי מול הלקוח, במהלכו מתבצעות מספר פגישות היכרות בהן מקבלת החברה את כל המידע הנדרש לה על מנת להבין את העדפות הלקוח, הצרכים שלו והאופן בו ניתן להביא אותם לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר.
תהליך הפקה מובנה ומתוכנן לפרטיו
בהמשך הדרך, מבוצע תהליך הזנקה שאליו שותף הלקוח בצורה מלאה, כשבכל שלב ובכל החלטה צריך הלקוח לתת את האישור שלו על מנת להתקדם הלאה. מרגע שנקבע הלוקיישן והוגדר אופי האירוע על פרטיו, לוקח הצוות המקצועי של תומר מצרי את המושכות לידיו, ומנהל את כל תהליך ההפקה בצורה עצמאית תוך עדכון רציף של הלקוח על ההתקדמות. מודל זה מיועד להעניק ללקוח את הראש השקט והבטחון שהאירוע מטופל על ידי האנשים הטובים ביותר, ונמצא תחת שליטה רציפה שלו בכל שלב.
כל מה שצריך להפקת אירוע מנצח
במסגרת תהליך ההפקה מציעה החברה שורה של שירותים לרבות בניית תכנית תקציב, תכנית הדמיות, ניהול ספקים, ניהול משא ומתן, פגישת ספקים כללית לפני האירוע, עבודה מקצועית על פי לוחות זמנים מוגדרים מראש, ארגון וניהול כולל של ההכנות לאירוע ושל האירוע עצמו, וכמובן צוות מקצועי ומנוסה עם עין פקוחה על כל מה שקורה בכל עת.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות