הכשרת הישוב הנפיקה מניות בהיקף של 162 מיליון שקל

מדובר בהנפקת המניות הראשונה שמבצעת החברה מזה כ-30 שנה. ההנפקה בוצעה לפי שער של 38 שקל למניה - דיסקאונט של 5.2%
|
(1)
עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב, צילום: ורדי כהנא

חברת הכשרת הישוב -2.08% הכשרת הישוב 4,745 -2.08% הכשרת הישוב בסיס:4,846 פתיחה:4,941 גבוה:4,941 נמוך:4,725 תמורה:1,701,350 לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: השלימה הנפקה פרטית של מניות בהיקף של כ-162 מיליון שקל. ההנפקה בוצעה לשורה של גופים מוסדיים מובילים, ובהם הפניקס ומנורה, שהינם בעלי עניין ותיקים בחברה, אשר בחרו להגדיל את החזקותיהם. ההנפקה בוצעה לפי מחיר של 38 שקל למניה - דיסקאונט של כ-5.2% על מחיר השוק הנוכחי. את הגיוס הובילו פועלים איביאי וברק קפיטל חיתום.

הנפקת המניות הינה הנפקה ההון הראשונה שמבצעת הכשרת הישוב מזה כ-30 שנה. הנפקת ההון תחזק את ההון העצמי של הכשרת הישוב, ותאפשר לה להגדיל את גמישותה הפיננסית בהמשך יישום האסטרטגיה להרחבת פורטפוליו הנכסים המניבים בישראל, ופעילות הפארקים הלוגיסטיים MLP בפולין ובגרמניה.

עופר נמרודי, מנכ"ל הכשרת הישוב: "לאחר השלמת המהלך ההיסטורי של איחוד ההון, אנו נרגשים מההצלחה הכבירה בגיוס המניות הראשון שאנו מבצעים, המתבטאת בהבעת האמון לה זכינו מפניקס ומנורה, שותפינו הוותיקים, ומשורה של גופי השקעה חדשים, מהמובילים בשוק ההון, שאנו מתכבדים לקבל כשותפים חדשים. בנוסף להנפקת המניות, התרחש היום ציון דרך נוסף– התחלת ההריסה של "בית מעריב", אשר במקומו יוקם 'מגדל יעקב נמרודי', שיהיה אחד מנכסי הדגל של החברה, במיקום אסטרטגי בלב תל אביב המתחדשת. הכשרת הישוב נמצאת כיום בתנופת ייזום והרחבת פעילותה בישראל ובפולין, ובכוונתנו לפעול להמשך צמיחת החברה והשאת ערך באמצעות השבחה וייזום של נכסים מניבים ".

גרף שבועי של מניית החברה בשנים האחרונות

נזכיר, כי בחודש ספטמבר כתבנו על קיומו של אפסייד משמעותי במניית החברה. מאז עלתה המניה בכ-20%.

תגובות לכתבה(1):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 1.
  חברה מדהימה. ויש שם את מריאש שיוביל אותה קדימה (ל"ת)
  ענבל 15/12/2019 14:13
  הגב לתגובה זו
  0 0
  סגור
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות