נטו מלינדה משקיעה 135 מיליון שקל ומצטרפת לקבוצת גרנובסקי-דנקנר

הסכום יופקד היום ונטו מלינדה, שבשליטת דוד עזרא, תקבל בגינו הקצאה של מניות ואג"ח המירות של אידיבי אחזקות
 | 
(2)
נוחי דנקנר, אדוארדו אלשטיין, איתן אורנשטיין, צילום: בוצ'אצ'ו
המרוץ על אידיבי: קבוצת גרנובסקי-דנקנר מתרחבת - אחרי הצטרפותה של משפחת נוימן, הודיעו היום {אידיבי אחזקות} וחברת המזון נטו מלינדה 0% נטו מלינדה 4,371 0% נטו מלינדה בסיס:4,371 פתיחה:4,371 גבוה:0 נמוך:0 תמורה:-- לעמוד ציטוט חדשות גרפים פרופיל חברה המלצות כתבות נוספות בנושא: , כי נטו מלינדה הצטרפה לקבוצת המשקיעים ולהסכם ההשקעה באידיבי אחזקות, בכפוף לתנאי תוכנית ההסדר בהשקעה של 134.5 מיליון שקל. זאת, כנגד הקצאת מניות ו/או אג"ח המירות.

לא חל שינוי במתווה ההסדר שהוצע על ידי הקבוצה של מיכאל גרנובסקי (אמבלייז), נוחי דנקנר, קבוצת נץ ומשפחת נוימן (קבוצת אלון) לאידיבי אחזקות, אך גדלה כמות המזומן שעומדת לרשות הקבוצה מיידית לטובת ההצעה, מה שמעצים ומחזק את הקבוצה כולה. קופת המזומן להשקעה באידיבי במסגרת הסדר חוב צמחה ל-587 מיליון שקל.

מלוא הסכום שמזרימה נטו יופקד על ידיה היום בחשבון נאמנות של . לנטו הוקנתה הזכות למנות דירקטור וכן ניתנה לה אופציית PUT בתנאי זהים לאופציית ה-PUT שהונתה למשפחת נוימן (קבוצת אלון).

עם הצטרפות נטו לקבוצת המשקיעים עודכנו הוראות מסויימות בהסכם בעלי המניות ונקבע בין היתר כי המשקיעים (שאינם גרנובסקי-דנקנר) מוותרים על זכותם לשמור על חלקם היחסי במסגרת ההשקעה בהסדר במקרה שיצורפו משקיעים נוספים (או תציע למשקיע קיים להגדיל את השקעתו).

עוד הוסכם כי קבוצת נץ תיהיה רשאית להגדיל את חלקה בסכום ההזרמה לסכום של עד 90 מיליון שקל.

סך כל ההתחייבויות לטובת ההסדר, שמעמידה כעת קבוצת המשקיעים גרנובסקי (אמבלייז)-דנקנר-נץ-נוימן-נטו, גדל בעקבות הצטרפות קבוצת נטו
מ-684 מיליון שקל לכ-820 מיליון שקל. בנוסף לכך קיימת התחייבות שיורית של NEWCO בערבות אמבלייז לסכום מצטבר של 900 מיליון שקל. כמו כן מחזיקים יצחק דנקנר וקבוצת נץ באופציות להשקעה נוספת באי די בי בסכומים של 148 מיליון שקל ו-26 מיליון שקל בהתאמה.

תגובות לכתבה(2):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
 • 2.
  ממשיך עם החברים .
  צביקה 15/11/2013 22:27
  הגב לתגובה זו
  0 0
  ממשיך לסבך את המקורבים והאינטרסנטים .
  סגור
 • 1.
  גרשון
  קבוצת נץ 10/11/2013 12:58
  הגב לתגובה זו
  0 0
  קבוצת נץ מעורבת גם באלעד גלובל לכן הטיסה גם באלעד
  סגור