אודיוקודס – האפסייד עוד קיים

מסתבר שממסחר בינוני ארוך ונטול מאמץ תרוויחו הרבה יותר מאשר מסחר תוך יומי שם תזיעו לריק. יש לי פינה חמה למניות שרשמו ירידות ארוכות ונמצאות בתהליך של איסוף סחורה
|
שבתאי אדלרסברג, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס, צילום: יח"צ

לא אחת ניתחתי את אודיוקודס בשנים האחרונות. מסתבר שממסחר בינוני ארוך ונטול מאמץ תרוויחו הרבה יותר מאשר מסחר תוך יומי שם תזיעו לריק. יש לי פינה חמה למניות שרשמו ירידות ארוכות ונמצאות בתהליך של איסוף סחורה. 

בגרף החודשי
אין צורך בעיניים חדות במיוחד כדי להבין שאודיוקודס דשדשה מאז 2009. ככל שהדשדוש ארוך יותר כך המגמה היוצאת לדרכה לאחר הפריצה תהיה ארוכה יותר. 

ביזפורטל מגייסת כתבי שוק הון. אולי זה אתם?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

העלאה
* כל השדות חובה

תודה שהשארת פרטים, נשתדל לחזור אלייך בהקדם

עומק הדשדוש כפי שהוא נמדד באחוזים מלמעלה למטה עמד על 80% מה שמלמד על פוטנציאל הרווח המינימאלי. כלומר, יעד המחירים של אודיוקודס נמצא במחיר של 53.5 שקל למניה. יעד זה הוא היעד המינימאלי אותו אמורה המניה להשיג והוא אכן הושג במהרה. 

המגמה היא מגמת עלייה ברורה כאשר נקודות השיא והשפל מסודרות במבנה עולה. 

המחזורים תומכים והתרחבותם הכיוון העליות מעידה שכסף חדש ממשיך לזרום פנימה. 

הממוצעים הנעים מסודרים היטב ומעידים שהמגמה צוברת מומנטום. 

רמות ההתנגדות שנפרצות במסגרת המגמה הקיימת מחליפות תפקיד והופכות לשמש כרמות תמיכה.

 

 

ומה הלאה
השאלה היא מה הלאה מכאן? מה קורה לאחר שהושג היעד המינימאלי ובמקרה של אודיוקודס המניה פסחה עליו בשיעור ניכר. המגמה בגרף החודשי עודנה מגמת עלייה כמו גם בגרף הרבעוני וכמו גם בשבועי. אפשר לראות זאת בשלושת הגרפים המצורפים

אין הדבר מעיד שלא יהיו תיקונים בדרך, כאשר שעלולים להסיג את המניה משמעותית מטה. אבל כל ירידה תהיה הזדמנות קנייה. ופוטנציאל הרווח מצוי מעל למחיר הנוכחי של המניה.

הערה : כל הזכויות שמורות. אין לשכפל, להעתיק, לתרגם, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא כל חלק מן החומר אלא באישור מפורש בכתב מן המחבר.

תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות