פלאזה סנטרס: אושר הסדר החוב של החברה על ידי 92% מהנושים

רן שטרקמן המנכ"ל: "צעד זה עשוי להביא לגידול בהיקפי המסחר ולגיוון המשקיעים בחברה"
|
מוטי זיסר, צילום: יח"צ
אחרי שאושר הסדר החוב באלביט הדמיה תוף השתלטות של הקרנות יורק ו-DK פרטנרס, הגיע התור של החברה הבת, פלאזה סנטר. 92% מכלל נושיה הישראלים והזרים של חברת הנדל"ן אישרו את הסדר החוב.

בית המשפט בהולנד עתיד להתכנס ב-8 ביולי על מנת לתת תוקף רשמי להסדר שאושר.

עיקרי הסדר החוב כוללים:
•דחיית התשלומים לבעלי אגרות החוב השונים בלפחות 3.5 שנים תמורת תוספת שנתית של 1.5%
•בעלי אגרות החוב יקבלו 13.21% ממניות החברה לאחר הנפקת הזכויות הצפויה
•בעלי אגרות החוב ייהנו מהקדמת התשלומים המגיעים להם כאשר ייווצר לחברה ממימוש נכסים. כמו כן חוזקו הבטחונות והוצבו קובננטיים תפעוליים
•החברה תבצע לבעלי מניותיה הקיימים בהיקף של כ- 20 מיליון , אשר מובטחת בחיתום על ידי בעלי מניותיה העיקריים. בעלת השליטה, אלביט הדמיה התחייבה להשתתף בהנפקת הזכויות
•לאחר השלמת הנפקת הזכויות, מניותיה של החברה ירשמו למסחר בבורסה בת"א.

רן שטרקמן, מנכ"ל פלאזה סנטרס:

"החברה גאה באחוז התמיכה הגבוה לו זכה ההסדר ורואה בכך עדות נוספת להוגנות והצלחת ההליך. מניותיה של החברה עתידות להירשם למסחר בישראל, אנו מאמינים כי צעד זה עשוי להביא לגידול בהיקפי המסחר ולגיוון המשקיעים בחברה. עם השלמת כל ההליכים הכרוכים בהסדר, בכוונתנו לפעול ביתר שאת על מנת להשיא ערך לכלל בעלי מניותינו".

פלאזה סנטרס לא רשמה את מניותיה למסחר בישראל. שתי סדרות האג"ח שלה נסחרות כאן: פלאזה סנט אגח א +2.09% פלאזה סנט א 23 +2.09% פלאזה סנט אגח א סגירה:22.53 פתיחה:23 גבוה:23 נמוך:23 מחזור:1,978 לעמוד ציטוט נתוני אג"ח חדשות גרפים פרופיל חברה ביצועים כתבות נוספות בנושא: ו- פלאזה סנט אגח ב -1.54% פלאזה סנט א 20.5 -1.54% פלאזה סנט אגח ב סגירה:20.82 פתיחה:20.5 גבוה:20.5 נמוך:20.5 מחזור:623 לעמוד ציטוט נתוני אג"ח חדשות גרפים פרופיל חברה ביצועים כתבות נוספות בנושא: .
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות