ג'יי פי מורגן מצליח להכות את התחזיות

הבנק הגדול מבחינת שווי הנכסים הציג גידול של 26% בהכנסות ביחס לרבעון המקביל אשתקד. ההפרשה לחובות אבודים הפתיעה לטובה
 | 
ג'ימי דיימון, צילום: Getty images Israel
עונת הדו"חות בוול סטריט מתחילה היום "רשמית", כאשר שלושה בנקים גדולים מפרסמים את תוצאותיהן לרבעון האחרון: וולס פארגו (סימול:WFC), סיטי בנק (סימול:C) וג'יי פיי מורגן (סימול:JPM). נזכיר כי סקטור זה סבל בחודשים האחרונים מחולשה ביחס לסקטורים האחרים.
ג'יי פי מורגן
הבנק הגדול ביותר בארה"ב בשווי הנכסים ושווי השוק הציג הכנסות של 28.93 מיליארד דולר, מעל התחזיות שעמדו על הכנסות של 27.65 מיליארד דולר. הנתון מציג גידול של 26% ביחס לרבעון המקביל אתשקד, אז הסתכמו ההכנסות בכ-26.67 מיליארד דולר. בשורה התחתונה, הרווח הנקי עמד על 2.29 דולר למניה, גבוה מהצפי של האנליסטים שעמד על רווח של 2.22 דולר למניה.
בבנק ציינו כי שיעור המס האפקטיבי של החברה ירדה ברבעון השני לכ-21.3% בעקבות רפורמת המסים.
הנתונים מהמצגת של הבנק הערב
מבחינת חלוקה להכנסות: ההכנסות מהצרכן האמריקני עלו בכ-10% לרמה של 12.5 מיליארד דולר. ההכנסות מחטיבת ההשקעות של הבנק עלו בכ-11% לרמה של 9.9 מיליארד דולר, וההכנסות מניהול הנכסים בחברה ירדה בכ-4% לרמה של 3.5 מיליארד דולר. הכנסות ממסחר במניות הסתכמו בכ- 1.96 מיליארד דולר, עלייה של 24% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד.
החלק המעודד ביותר בדו"חות: הפרשות הבנק להפסדי אשראי הסתכם בכ-1.21 מיליארד דולר, נמוך מהצפי שעמד על הפרשה של 1.48 מיליארד דולר.
מנכ"ל הבנק, ג'יימי דיימון בתגובה לדו"חות:"אנו רואים צמיחה כלכלית עולמית טובה, במיוחד בארה"ב, שבה רמת הצרכנים והסנטימנט העסקי גבוהה. בגלל הצמיחה הרחבה הזו והביצועים החזקים של כל אחד מהעסקים שלנו, החברה העבירה תוצאות שיא ברבעון זה. חשוב לציין התחרות העולמית מתחזקת".
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה