צבי סטפק נבחר ליו"ר החדש של איגוד החברות הציבוריות

מייסד ובעלי מיטב-דש יחליף בתפקיד את היו"ר היוצא דני גולדשטיין, מוותיקי שוק ההון הישראלי
|
צבי סטפק, צילום: BizTV
איגוד החברות הציבוריות הודיע על בחירתו של צבי סטפק, מייסד ובעלים משותף של מיטב-דש ני"ע והשקעות, ליושב הראש החדש של איגוד החברות הציבוריות. סטפק יחליף בתפקיד את היו"ר היוצא דני גולדשטיין, מוותיקי שוק ההון הישראלי.
מנכ"ל איגוד החברות הציבוריות אילן פלטו: "החברות הציבוריות ניצבות בפני אתגרים משמעותיים ואני משוכנע שהנסיון ארוך השנים וההבנה המעמיקה של צבי סטפק בשוק ההון הישראלי, יסייעו לאיגוד החברות הציבוריות להמשיך לפעול ביתר שאת מול הרגולציה העודפת והאווירה האנטי-עסקית בכנסת ובתקשורת, תוך יצירת התנאים הנדרשים לקיום של שוק הון משגשג בישראל. בשם איגוד החברות הציבוריות, אני מודה ליו"ר היוצא דני גולדשטיין על פעילותו ארוכת השנים למען החברות הציבוריות ועל תרומתו לפיתוח שוק ההון הישראלי".
יו"ר האיגוד הנבחר צבי סטפק: "ברצוני להודות לחברי האסיפה הכללית של איגוד החברות הציבוריות על האמון והבחירה לתפקיד היו"ר. יחד עם הנהלת האיגוד אני מאמין שנוביל ליצירת אווירה עסקית נוחה למשקיעים ולחברות הציבוריות, תוך שמירה על ממשל תאגידי ברף הגבוה וחיבור מחודש בין הציבור הרחב לבורסה ולשוק ההון, שהם מנוע הצמיחה של הכלכלה הישראלית".
צבי סטפק (72) הוא מבכירי שוק ההון הישראלי. סטפק החל את דרכו בשוק ההון בשנת 1977 עם הקמת בית השקעות על שמו, שלימים הפך לאחד מהגופים הפיננסיים הגדולים בישראל –מיטב-דש ני"ע והשקעות. בנוסף לתפקיד היו"ר באיגוד החברות הציבוריות, סטפק מקדיש זמן רב לקידום תחום החינוך הפיננסי, והוא נמנה עם מייסדי הארגון 'קפיטליזם קשוב' (חברה לתועלת הציבור) בישראל.
תגובות לכתבה(0):

התחבר לאתר

נותרו 55 תווים

נותרו 1000 תווים

הוסף תגובה

תגובתך התקבלה ותפורסם בכפוף למדיניות המערכת.
תודה.
לתגובה חדשה
תגובתך לא נשלחה בשל בעיית תקשורת, אנא נסה שנית.
חזור לתגובה
חיפוש ני"ע חיפוש כתבות